Единорог_помог• 09 сентября 2020

дарственная на несовершеннолетнего-подскажите с чего начать?

есть квартира, куплена в браке.есть дети у нее от первого брака и ребенок у него .и есть самый младший общий. хочу подарить свою трешку именно младшему. куда обращаться для начала и сколько это по времени и по деньгам?
Неугомонная• 09 сентября 2020
к нотариусу. который буде вести сделку

Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 сентября 2020
1.идентификационный код для ребенка (час)
2.разрешение отдела по несовершеннолетним при администрации (около месяца)
3.правоустанавливающие документы на квартиру
4.нотариус
Вапщета• 09 сентября 2020
нотариус + разрешение опеки на дарственную
Вапщета• 09 сентября 2020
КОМПЛЕКТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗГОДИ ОРГАНІВ ОПІКИ
По суті єдиного переліку для отримання дозволу немає, оскільки потрібно виходити з кожного конкретного випадку. До нього входять:

заяви батьків та дитині;
копія та оригінал Свідоцтва про народження дитини;
копія та оригінал Свідоцтва про шлюб (розірвання шлюбу) або документи, що підтверджують статус матері-одиначки або свідоцтво про смерть одного з батьків;
копія та оригінал правовстановлюючого документу на майно, яке планується подарувати дитині;
копія та оригінал технічного паспорта на нерухомість;
довідка про місце реєстрації дитини;
паспорти батьків та неповнолітньої дитини та їхні копії;
ідентифікаційні коди.
Як правило, процедура може тривати близько місяця.

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРУ ДАРУВАННЯ
Для оформлення договору дарування квартири неповнолітнім дітям потрібно подати нотаріусу такі документи:

свідоцтво про право власності на квартиру – предмет дарування;
акт незалежної оцінки вартості дарованої квартири;
технічний паспорт квартири;
оригінал паспорту дарувальника;
оригінал податкового ідентифікаційного коду дарувальника;
свідоцтво про народження дитини-обдаровуваного або оригінал його паспорту;
оригінал податкового ідентифікаційного коду дитини;
довідку про склад сім’ї;
якщо у дарувальника є діти, крім дитини-обдаровуваного, додаються довідки про реєстрацію їх місця проживання;
дозвіл органу опіки укласти договір дарування нерухомості дитині;
нотаріально посвідчена письмова згода чоловіка або дружини на відчуження квартири – якщо нерухомість належить подружжю на праві спільної сумісної власності;
свідоцтво про реєстрацію шлюбу.