Апрель Ивановна• 15 сентября 2020

ТРЦ Киев работают? Написано что оранжевая зона и не должны работать

Но на сайте нет новостей по этой теме
ЯНаПэПэ• 15 сентября 2020
Вчера работали
Напланетянка• 15 сентября 2020
Это в Полтаве? Вроде работают
Я Вас не боюсь• 15 сентября 2020
Ответ дляНапланетянка
Это в Полтаве? Вроде работают
Нет. Это в Николаеве и Житомире.
Дую ветер• 15 сентября 2020
Ответ дляНапланетянка
Это в Полтаве? Вроде работают
В Полтаве есть трц с названием Киев? Во придумали владельцы)
Звездолётчица• 15 сентября 2020
где это написано,что в оранжевой не должны работать?????????????
Ромашка_Бегемотовна• 15 сентября 2020
Автор,ЧТО за бред Вы спрашиваете?
Напланетянка• 15 сентября 2020
Ответ дляДую ветер
Есть)
Ошеламиссимо• 15 сентября 2020
Неправда. Если 1 чел на 10 квадратов (кто их меряет ) - то работают.

​​У Києві почали діяти обмеження «помаранчевої» карантинної зони

Відсьогодні у столиці почали діяти нові карантинні обмеження. Так, до обмежень «зеленої» та «жовтої» зони додалися такі заборони:
▪️ заборонено діяльність закладів розміщення, крім готелів;
▪️ заборонено діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
▪️ заборонено надання послуг громадського харчування за умови наповненості закладу понад 50% посадкових місць;
▪️ заборонені планові госпіталізації в лікарнях. Цей пункт не стосується надання медичної допомоги вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативним хворим, а також випадків, коли життя пацієнта під загрозою;
▪️ заборонено діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, окрім закладів, що можуть забезпечити перебування відвідувачів у форматі не більше 1 особи на 10 кв. метрів;
▪️ заборонено набирати нові зміни у дитячі табори;
▪️ заборонено проводити масові заходи за участю понад 220 осіб та понад 1 особа на 10 кв. метрів;
▪️ відвідування занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволено групам до 20 осіб;
▪️ перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки з розрахунку 50% місць для сидіння;
▪️ у музеях, бібліотеках, ТРЦ та закладах побутового обслуговування дозволяється перебування не більше 1 особи на 10 кв. метрів.
Напланетянка• 15 сентября 2020
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Нет. Это в Николаеве и Житомире.
Омг..одна не дочитала, вторая типа сразу очень быстро пыталась пошутить, но что-то пошло не так
Дую ветер• 15 сентября 2020
Ответ дляНапланетянка
Есть)
Круто!