Зупка_цем• 17 сентября 2020
Как правильно расщитать дозу???
Ребёнок весит 30 кг, сколько нужно мл сиропа дать ребёнку???
діти – добова доза – з розрахунку 50 мг/кг (тобто 1 мл сиропу/кг) маси тіла за 3-4 прийоми протягом 5-7 днів; при необхідності лікування продовжити або повторити через 7-8 днів; для досягнення найбільшої ефективності при гострих респіраторних вірусних інфекціях лікування краще починати при перших симптомах хвороби або з першої доби захворювання; зазвичай лікарський засіб приймають ще 1-2 дні після зникнення симптомів;
побольшомусекретику• 18 сентября 2020
вы вообще считать не умеете?
1 мл*30 кг = 30 мл
30 мл/на 3 приёма = 10
3 раза в день по 10 мл (2 чайных ложки)
1 мл*30 кг = 30 мл
30 мл/на 3 приёма = 10
3 раза в день по 10 мл (2 чайных ложки)