Кошка Мурка• 02 октября 2020

1000 грн на семью в неделю

Семья из 4х человек (2 взрослых, 2 детей ) и собаки . Нормально тратить около 1000 грн/неделя на необходимые расходы(еда , аптека , корм ) ?
Коммунальные и прочие расходы сюда не входят
Платье Длинное бальное• 05 октября 2020
Ответ дляИз Кукуева я
1000 грн на тиждень.
Тиждень - 7 днів, ділимо - 142 грн на день... Малувато, звичайно, але цілком можливо.
142 грн на 4 человека и как минимум 2 собаки. Вот как??? Можно? Напишите меню. И в условии задачи дети, им же по-любому нужна молочка, мясо и фрукты. А голодные собаки и людей съедят.

Платье Длинное бальное• 05 октября 2020
Ответ длязабиякина
Олигархини оживились. Нормально, если не жрать тоннами всякую чушь.
Меню распишите Вашего нормально, тогда поверим.
Детектор лжи• 05 октября 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
А что у вас за кефир по 98 грн за бутылку? Наверное, очень вкусный, раз так много уходит. Мне бы для здоровья тоже не мешало бы его употреблять, но купила бутылку и уже неделю не могу допить. Но у меня обычный.
И хлеб мой 27 грн и то один из самых дорогих на прилавке, а у вас какой?
За 7 пляшок це яготинський дитячийЩось по добавила всюди
Из Кукуева я• 06 октября 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ви напевне ще молода і ніколи не мали нагальної потреби у жорсткій економії, раз питаєте таке.
Але я витратила трохи свого дорогоцінного часу, просто самій стало цікаво.
Закуповуємо продукти на тиждень (усі ціни з похибкою у 2-3 грн, орієнтуюся на ціни у магазинах поряд, не всі пам’ятаю точно до гривні):
олія - 32 грн
масло вершкове - 45 грн
мука - 28 грн 2 кг
гречка - 40 грн/кг
макарони - 20 грн/пачка
крупа ячна (собакам) - 10 грн/кг, 2 кг - 20 грн
цукор 1 кг - 15 грн
картопля - 3 кг по 12 грн - 36 грн
морква 1 кг - 5 грн
буряк 1 кг - 5 грн
капуста 1 головка прибл. 1 кг - 10 грн
цибуля 1 кг - 5 грн
яйця 20 шт - 40 грн
молоко 22 грн/літрх2 літри=44 грн
сметана - 25 грн - 400 г

м´ясо - філе куряче 85 грн/кгх2кг=170 грн
свинина чи яловичина 1 кг - прибл 130 грн/кг
м´ясна обрізь/курячі бульонні набори- 20 грн
фрукти: яблука - 20грн/кг*2=40 грн
виноград - 35 грн/кг
Разом: 765 грн
Там не врахований хліб, просто начисто забула, почому він. Ми його дуже мало їмо, беру прибалтійський темний по 18 грн половинка і булочки-малятка дитині в школу на бутерброди. Скільки коштує батон - без поняття. Але якщо розрахувати 1 бухинець чорного укр і 2 батона на тиждень, думаю буде не більше 60 грн.
Тоді разом: 825 грн.
У 175 грн, що залишилися, можна вкласти вартість кефіру, щоб напекти оладок на сніданок(хай 25 грн), томатну пасту на борщ(5 грн трикутничок), купити трохи сезонних овочів до вечері, упаковку домашнього сиру(творога) 400 г, або/і купити шматочок твердого сиру. Я в Біллі або Сільпо по акції беру досить непоганий твердий сир по 150-180 грн/кг, тож 300 г на тиждень може собі дозволити сім’я, яка харчується на 1000 грн на тиждень.
Якщо ви скажете, що з цього списку продуктів ви не зможете приготувати меню на тиждень - я дуже здивуюся. Бо як мінімум там є 1 борщ, 1 суп, котлети, гуляш, гречана каша, макарони/макарони по-флотськи), картопля-пюре, деруни, оладки, шарлотка... тобто на тиждень точно буде що їсти. Розкошувати нема чим, але голодною сім´я не залишиться.
Платье Длинное бальное• 06 октября 2020
Ответ дляИз Кукуева я
олія - 32 грн
масло вершкове - 45 грн
мука - 28 грн 2 кг
гречка - 40 грн/кг
макарони - 20 грн/пачка
цукор 1 кг - 15 грн
картопля - 3 кг по 12 грн - 36 грн
морква 1 кг - 5 грн
буряк 1 кг - 5 грн
капуста 1 головка прибл. 1 кг - 10 грн
цибуля 1 кг - 5 грн
яйця 20 шт - 40 грн
молоко 22 грн/літрх2 літри=44 грн
сметана - 25 грн - 400 г

фрукти: яблука - 20грн/кг*2=40 грн
виноград - 35 грн/кг
Разом: 765 грн
Тоді разом: 825 грн.
Наоборот, живу очень экономно, но то что Вы пишете из области фантастики. 3 кг мяса и 20 яиц на четверых , это смешно. Мясо ужарится, уварится и получится ну пусть 350 -370 г на семью в день, меньше 100 г на человека. И меньше одного яйца в день, а скорее одно яйцо через день, так как мука в списке, очевидно что часть яиц для выпечки.
Вы же специально не пишите меню на неделю, хотя бы на пару дней, ведь будет очевидно, что будут голодными и дети и взрослые. На пару человек вполне. Но не на четверых. Даже если одна котлета в день- подросток или мужчина будут голодными. Поверю, что женщина с детьми девочками может этим прокормиться. И то вряд ли. Но мальчишки с 12- 18 едят много,только успевай готовить.Картошки у Вас в списке всего 3 гк, из них минимум кг уйдет на суп и борщ, даже больше. Но оставшиеся 2 кг это пюре максимум два раза поесть. А остальное время что. Список продуктов кажется большим, но на самом деле на четверых это на три дня. Три раза в день покушать, а детям еще и полдник.
Платье Длинное бальное• 06 октября 2020
Ответ дляИзподтишка
Мы малоежки, дочка в школе на 3-х розовом питании. Меню простое. Готовить каждый день у меня нет времени. Котлеты, курица в духовке, рис запекаю вместе с курицей, макароны могу отварить. Салат с овощами всегда на столе. Хлеб сама пеку. Одна кастрюля борща на 5 дней или суп дня на 2-3. Целый день на работе, с собой берем обед и вечером ужинаем. Всё. На выходных мы не дома.
Так а питание в школе трехразовое сколько стоит?
Из Кукуева я• 06 октября 2020
Я не пишу меню, бо мені це непотрібно. Це займає час. Кому треба, той хай розраховує і пише. Мені непотрібно аж так вжиматися по грошах, але були часи, що економила на всьому.
М´со так сильно не вжарюється і не вварюється, свинина жирна може наполовину, так, а яловичина і курятина на 30% десь, не більше. Хіба ви його висмажуєте до вугликів.
Нас в родині 3 чоловіки, на тиждень нам цілком вистачає 2 кг м’яса... От не знаю, як це. Купую на вихідних десь 2 кг, варю борщ з м’ясом, роблю фарш на котлети, щось ще...буває, що залишається трохи. Хоча буває, що й докуповую. Але це якщо м´якоть. Нарізку не купуємо, хіба 200 г карбонаду для дочки на бутики у школу, ну сало у морозилці є завжди. Рибу рідко, бо ми не рибні, хіба оселедець час від часу. Тобто 2 кг на 3-х вистачає. А що не так з 20 яйцями? Якщо варити чи смажити і давати поштучно - 100 пудів, не вистачить. При таких доходах яйця призначені максимум для омлету раз на тиждень, а взагалі-то це млинці, шарлотка, щось іще ситне... Насмажити млинців і закрутити їх з м´ясои, можна печінки купити, вона дешевша і це смачно...
В повідомленні автора насправді неповна інформація. Якого віку діти - це важливо. Чи великі собаки - теж має значення. Чи потрібно дітям давати бутерброди до школи? Я дуже приблизно намалювала все, так. Але в принципі таке харчування можливе. Не бажане, але можливе. Ну як правило, в людей скрута буває тимчасова, все ж кожен намагається заробити. А поки така ситуація - треба вмикати кулінарний калькулятор.