Крем для арбуза• 14 октября 2020

Дешеві корисні продукти і швидкі страви. Help!

Останнім часом стала багато витрачати на харчування і купляти непотрібну фігню. Доповніть мій список бюджетного харчування і швидких страв: яйця, морква і цибуля, гречка, булгур, рис, куряче філн, пекінська кабуста, сезонні недорогі овочі(кабачок, баклажан), картопля. Думаю заморозити котрети, що щн можна заморозити?
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Хочу відмовитись від харчового сміття, але для цього треба щоб була нормальна їжа.

МастерЮля• 14 октября 2020
Морозьте гриби з лісу, безкоштовно їх зараз повно, якщо збираєте=
Юпитерная• 14 октября 2020
Винегрет
Меряю линейкой• 14 октября 2020
Рыба, творог, сыр.
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Хочу обмежити :коплене філе, ковбасу, майонез, магазинні вареники і пельмені, солодощі і солодкі йогурти, попкорн.
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Ответ дляМастерЮля
Дякую, не розбираюсь, не хочу отравити сім´ю( на вихідні їздили в ліс, я не впевнена в тих, що бачила, не збирала.
ГейТуда• 14 октября 2020
Вы молодец!
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Ответ дляЮпитерная
Винегрет
Дякую, забула про нього) Квасоля в мій список+
МастерЮля• 14 октября 2020
Ответ дляКрем для арбуза
Якщо не розбираєтесь, то точно ні), в мене ними вже пів морозилки забито

ГейТуда• 14 октября 2020
Крупи різні, овочі сезонні, молоко, кефір. Влітку морозити ягоди-фрукти, самому робити йогурт.
І готувати все самій. Ті самі вареники-пельмені, голубці, сирники.
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Ответ дляМастерЮля
Класно! Я колись збирала опеньки і маслята, але жила в іншій частині країни, тут інші гриби, я їх погано знаю.
Юпитерная• 14 октября 2020
Ответ дляКрем для арбуза
я каждые выходные его делаю
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Ответ дляГейТуда
Дякую, треба заставляти себе на вихідних робити заготовки, серед тижня зранку до вечора на роботі, а діти вдома через змішане навчання, треба щоб щось їли.
ГейТуда• 14 октября 2020
Ответ дляКрем для арбуза
Я приловчилася замішую на млинці тісто на 2л молока, на 2 сковорідках швидко посмажила, загорнула різні начинки і в морозилку. Найбільш люблять з сирим м´ясним фаршом. Сирники не морожу, їх не так довго робити в будні.
ТочноБудет• 14 октября 2020
Ответ дляКрем для арбуза
Не покупайте этого всего. Вареники и пельмени сами налепите и заморозьте, йогурты тоже можно самостоятельно готовить.
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Ответ дляТочноБудет
Це дуже довго ліпити( йогурти інколи роблю сама, але не дуже хочуть домашні, бо вони не солодкі.
ok1904• 14 октября 2020
Ответ дляКрем для арбуза
ну зробіть ще собі сиропи, з лжемами змішуйте.
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Ответ дляok1904
Дякую,треба над цим подумати.
ok1904• 14 октября 2020
Ответ дляКрем для арбуза
я напікаю млинців несолодких на сироватці (роблю бринзу раз на тижлень, лишається сироватка), а там з якою хочуть.начинкою з тою крутять собі

ok1904• 14 октября 2020
Ответ дляКрем для арбуза
Дякую,треба над цим подумати.
якщо звикнуть без солодного наповнення , то так краще, треба уникати надлишок цукру.. От немає солодкого йогурту, іжте не солодкий, а кому треба самі солодіть(джем, сипоп на вибір), моім домашнім ліньки солодити, то вони стали вживати несолодкі, йогурти
Бутылка с банками• 14 октября 2020
вот Вам для вдохновения, некоторые идеи у меня остались в обиходе

Заготовка еды на первое время после родов, да и вообще потом пригодится
https://vokina.livejournal.com/569894.html
Завтра не пью• 14 октября 2020
Ответ дляКрем для арбуза
А что вы называете пищевым мусором и разве он мешает готовить нормальную еду?
euhunter• 14 октября 2020
Мясо можно любое заморозить уже готовым порционно. Котлеты, тефтели, фрикадельки в суп (их морожу сырыми), жаркое, отварное мясо и перемолотое в паштет.
Всегда в морозилке есть овощи замороженные - не смеси, отдельно горошек, кукуруза, фасоли разные, шпинат в гранулах. Порционная рыба и морепродукты.
Добавьте еще шампиньоны и любые доступные магазинные свежие грибы.
Неплохо с овощами идет тофу.
Свежие овощи и постоянно свежая зелень (салаты-шпинаты-травы), какая доступна. Я ее тоннами покупаю.
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Ответ дляЗавтра не пью
Замінює, можна поїсти бутерів на сніданок з копченою грудкою чи ковбасою, а можна каші з чимось, але це треба спранувати. Ще грішу пластівцями з молоком, купляю несолодкі цільнозернові, називаю їх раековий корм для дітей) Але вони зовсім не бюджетні.
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Вибачте пишу лівою рукою) вічно нема часу..
автор Крем для арбуза • 14 октября 2020
Діти вже немаленькі, їдять багато і не вгодиш. Як не буде чого вдома, що хочуть, підуть куплять паніні в кав´ярні біля дому і нічого не скажуть, вдома чайку поп´ ють і не голодні((
ok1904• 14 октября 2020
Ответ дляКрем для арбуза
я сина(підліток) ввечері годую борщем, бо вдень йому ліньки підігріти, що в холодилтнику тому на столі лишаю млинці (самі прості на сироватці), то з якоюсь перекусить протягом дня, бо ті паніні точно продуктове сміття.
ok1904• 14 октября 2020
якоюсь начинкою: салат, шинка, джем
Завтра не пью• 14 октября 2020
Ответ дляКрем для арбуза
Вместо колбасы рекомендую отвареную говядину-очень вкусно. И сосики можно самим делать.. Еще советую гранолу самим делать- в магазине очень дорого,но всегда мало орехов...
Завтра не пью• 14 октября 2020
Еще у моих бимый завтрак это кукурузная каша с сыром и яйца с беконом.