Молчалка• 15 октября 2020
Давайте розважимося. І повчимося. Розставте розділові знаки у реченні
Тільки не гуглити!
А він забув про весло що лежало під ногами і боявся поворухнутися щоб не сполохнути її голосу тихого як паводок і чистого як подих землі на пагорбах посеред заплав.
Молчалка
• 15 октября 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
Точно! Що лежало під ногами - деепричастный оборот, выделяется комами
Ні
Директор Пляжа• 15 октября 2020
Ответ дляГу го гу го гу
Це не дієприкметниковий зворот
Я давно школу закончила, ну что-то типа пояснення или уточнение?
Молчалка
• 15 октября 2020
Ответ дляНаучительница
А він забув про весло, що лежало під ногами і боявся поворухнутися, щоб не сполохнути її голосу, тихого, як паводок і чистого, як подих землі на пагорбах ,посеред заплав.
Не вистачає ком
Молчалка
• 15 октября 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
Це підрядна частина складного речення
Директор Пляжа• 15 октября 2020
Ответ дляВсех в сад
Цитата:
А він забув ,про весло, що лежало під ногами і боявся поворухнутися, щоб не сполохнути її голосу, тихого, як паводок і чистого, як подих землі на пагорбах посеред заплав.
На подвір´ї голосно сміялися розбуждені весняним сонцем діти, і пурхали горобці веселі, але нашорошені, граючись у весняних калюжах і сповіщаючи весь світ про те, що весна нарешті прийшла
Гу го гу го гу• 15 октября 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
Підрядна означальна частина складнопідрядного речення))))
Гу го гу го гу• 15 октября 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
2 помилки)))))
Молчалка
• 15 октября 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
Кома перед і не потрібна тут
Молчалка
• 15 октября 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
Перед веселі потрібна кома
Директор Пляжа• 15 октября 2020
Ответ дляГу го гу го гу
Складнопидрядне и складносурядне названия помню, а что означают - так не вспомнить
Всех в сад• 15 октября 2020
А він забув, про весло, що лежало під ногами, і боявся поворухнутися ,щоб не сполохнути її голосу : тихого як паводок і чистого, як подих землі ,на пагорбах посеред заплав.
Молчалка
• 15 октября 2020
Ответ дляВсех в сад
Дві крапки зайві. Замість них можна інший розділовий знак
Директор Пляжа• 15 октября 2020
Ответ дляГу го гу го гу
2 помилки)))))
Горобці - веселі и ,нарешті, ?
Всех в сад• 15 октября 2020
Ответ дляМолчалка
Перемелица• 15 октября 2020
А він забув про весло, що лежало під ногами, і боявся поворухнутися, щоб не сполохнути її голосу... тихого, як паводок, і чистого, як подих землі на пагорбах посеред заплав.
Всех в сад• 15 октября 2020
Ответ дляМолчалка
А він забув, про весло, що лежало під ногами, і боявся поворухнутися ,щоб не сполохнути її голосу - тихого як паводок і чистого, як подих землі ,на пагорбах посеред заплав.
Директор Пляжа• 15 октября 2020
Ответ дляМолчалка
Кома перед і не потрібна тут
Діти сміялися, і горобці пурхали - складне речення, потрібна кома
Научительница• 15 октября 2020
А він забув про весло, що лежало під ногами, і боявся поворухнутися, щоб не сполохнути її голосу ,тихого, як паводок, і чистого, як подих землі на пагорбах посеред заплав
Перемелица• 15 октября 2020
Хм, наверное, все-таки тире вместо троеточия. Хотя хочется троеточия.
Молчалка
• 15 октября 2020
Ответ дляВсех в сад
А перед як?
Молчалка
• 15 октября 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
Не потрібна. Є спільний член речення для обох частин - на подвір´ї.
Всех в сад• 15 октября 2020
Ответ дляМолчалка
А перед як?
Цитата:
А він забув, про весло, що лежало під ногами, і боявся поворухнутися ,щоб не сполохнути її голосу - тихого, як паводок і чистого, як подих землі ,на пагорбах посеред заплав.
То уже замозолила глаза))))
Молчалка
• 15 октября 2020
Ответ дляВсех в сад
Цитата:
То уже замозолила глаза))))
Нащо кома перед про весло?
Всех в сад• 15 октября 2020
Ответ дляМолчалка
Нащо кома перед про весло?
А він забув про весло, що лежало під ногами, і боявся поворухнутися ,щоб не сполохнути її голосу - тихого, як паводок і чистого, як подих землі ,на пагорбах
БершкомангоЗар• 15 октября 2020
Ответ дляМолчалка
Не вистачає одної коми
Где? Перед на пагорбах посеред заплав?
Гу го гу го гу• 15 октября 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
Не потрібна, бо там є спільний другорядний член
Полиэтиленовый привет• 15 октября 2020
А він забув про весло, що лежало під ногами, і боявся поворухнутися, щоб не сполохнути її голосу - тихого, як паводок, і чистого, як подих землі на пагорбах посеред заплав.
Полиэтиленовый привет• 15 октября 2020
Одна кома не додалась
А він забув про весло, що лежало під ногами, і боявся поворухнутися, щоб не сполохнути її голосу, - тихого, як паводок, і чистого, як подих землі на пагорбах посеред заплав.