Ашотакова)))• 17 октября 2020
Как повысить самооценку? Реальные отзывы есть, девочки?
Тріль!• 17 октября 2020
Хороший психолог, работа и развитие не один год... По сути, это стало процессом постоянным)
Добрый Йиннот• 17 октября 2020
Это не по щелчку происходит.
Разбираются причины в первую очередь. Потом в голову нужно вложить здравые мысли, сценарии. Удобрять всходы. Через время будет урожай.
Я тут с краю постою• 17 октября 2020
хм, а я от знаю такы методи:
1) записувати свою досягнення і успіхи. навіть найменші. навіть коли просто похвалив хтось. я так робила і мені допомагало.
2) займатися спортом. від цього ендорфіни, впевненість у собі
3) мати якісь результати, наприклад - обяг талії (див пункт 2), підвищення зарплати, успішне закінчення якогось проекту
4) піти на навчання, вивчати щось цікаве для себе, там точно буде багато проміжних результатів і це буде нарощувати самооцінку
я от люблю ходити на співбесіди, цілу годину розказую про себе, виходжу завжди з піднесеним настроєм і піднятою самооцінкою)) (а на роботу, правда, не беруть))
Ашотакова)))
• 17 октября 2020
Ответ дляЯ тут с краю постою
хм, а я от знаю такы методи:
Ну про собеседования это классно))) развеселили)