Copy-Paste• 29 октября 2020

Капсиол, кто пробовал?

Причину выпадения установила, лечусь.
Хочу как дополнительное средство.
Может поделитесь отзывами?
АБВГДэшница• 29 октября 2020
Поделюсь. Мне понравилось средство. Выпадали меньше и росли быстрее, заколебалась корни подкрашивать)) Еще вариант против выпадения - эфирные масла: три капли розмарина и 5 шалфея капаете прямо в шампунь, когда моете голову. В ладошку порцию шампуня и в нее масло, моете как обычно.
автор Copy-Paste • 29 октября 2020
Ответ дляАБВГДэшница
Спасибо
Бесбардак• 29 октября 2020
Яка причина випадіння?
БЦАшка• 29 октября 2020
+за капсиол. Отращивала с Рим волосы после не удачной стрижки
автор Copy-Paste • 29 октября 2020
Ответ дляБесбардак
Яка причина випадіння?
Нехватка витамина д , железа, и гормональный дисбаланс
автор Copy-Paste • 29 октября 2020
Ответ дляБЦАшка
Спасибо) вы раз в неделю на час использовали? Под пакет и шапочку или просто ?
дамаАмстердама• 29 октября 2020
мне помог. Рекомендую!
Бесбардак• 29 октября 2020
Ответ длядамаАмстердама
мне помог. Рекомендую!
Напишіть як користувалися?
Бесбардак• 29 октября 2020
Ответ дляCopy-Paste
Які аналізи здали, який лікар допоміг?
дамаАмстердама• 29 октября 2020
Ответ дляБесбардак
Напишіть як користувалися?
в мене в одному місці утворилася залисини, купувала, не сильно сподіваючись на результат. Втирала в шкіру майже кожного дня, волосся відросло. Зараз майже не користуюся))) Почитайте, в інструкції все написано. Засіб дійсно хороший!
Бесбардак• 29 октября 2020
Ответ длядамаАмстердама
Дякую, але інструкція говорить що 1 раз на тиждень і не частіше, перед миттям голови.
дамаАмстердама• 29 октября 2020
Ответ дляБесбардак
просто в мене там лисина була, то я мастила часто, а Ви робіть раз на тиждень по інструкції)))
Бесбардак• 29 октября 2020
Ответ длядамаАмстердама
Ви не змивали, чи кожного дня голову мили? І найголовніше питання: голову в пакет і полотенце потрібно, бо інструкція про це мовчить
дамаАмстердама• 29 октября 2020
Ответ дляБесбардак
так перед миттям голови наносила, десь на 30-60 хвилин. Виходить не кожен день, а через день голову мию. Шапочку одягала, але не завжди. Якщо в інструкції не вказано, значить це не принципово. Одягала скоріше тому, що голова мерзла, в шапочці комфортніше)))
Бесбардак• 29 октября 2020
Ответ длядамаАмстердама
Дуже Вам дякую, здоров´я міцного і кохання шаленого. Дякую , що пояснили
дамаАмстердама• 29 октября 2020
Ответ дляБесбардак
Дякую, дуже приємно. Сподіваюся Вам допоможе! Здоров´я Вам та краси
Бесбардак• 29 октября 2020
Ответ длядамаАмстердама
Забула... а воно гріє, припікати повинно?
дамаАмстердама• 29 октября 2020
Ответ дляБесбардак
так, звісно. Там же в складі настойка плодов перца стручкового (Сарsici fructus), тому й пече трохи