МУСЯкомарова• 13 ноября 2020
37 тиждень вагітності болить горло,нежить і температура 37.Що робити?
Три дні тому піднялась температура 37.5,горло почало боліти і заклало ніс.за день до цього було сонечко і я помила на дворі взуття і вибігала роздягнена,а ще на вихідні їла морозиво.Тепер маю наслідки.
Я інтенсивно пила чай малина,обліпиха, ромашка.Полоскала горло сіль,сода,вода.І приймала від горла тонзилотрен.Стало легше, температура спала до 36,4.А сьогодні ввечері знову болить горло і температура 37.Набрала свого сімейного,розказала про ситуацію,вона "поагакала" в трубку,таке враження,що навіть не слухала мене, якщо я хочу то можу прийти до неї в понеділок.
Толку нуль від неї.
А я хвилююсь чи можна це лікування мені.Зараз приймаю декатилен,тандум верде,квікс і делуфен.Думаю ще тизин капати в нос.Хто знає,підкажіть.
Толку нуль від неї.
Курс капусты• 13 ноября 2020
Ответ дляNo problems
А чому тут пишете??
Консультуйтесь із свої лікарем. Ви як маленька
Вы б хоть старпост прочитали
Бармалеина• 13 ноября 2020
Ответ дляNo problems
А чому тут пишете??
ну здесь советов больше) тоже не понимаю как можно пользоваться советами анонимов)
Бармалеина• 13 ноября 2020
Ответ дляКурс капусты
Вы б хоть старпост прочитали
и что? Вы уверены в безопасности Вашего совета беременной?
Курс капусты• 13 ноября 2020
Ответ дляБармалеина
Уверена, иначе не писала бы
Бармалеина• 13 ноября 2020
Ответ дляКурс капусты
Вы б хоть старпост прочитали
хлорофилипт при беременности противопоказан!
Боюсь признаться• 13 ноября 2020
полоскайте фурацилином, вреда не будет. часто, максимально сколько можете, каждый час. тантум верде полоскание, не спрей.
Курс капусты• 13 ноября 2020
Ответ дляБармалеина
инструкцию откройте
Сами откройте, можно сосать, не надо глотать, что не ясно?
Анонимарик• 13 ноября 2020
Беременность - это серьезно, сложно советовать.
Например, я принимала при орви, будучи беременной, цинк и витамин С, а у сестры проблемы с жкт, её бы такое назначение привело к гастроэнтерологу((
Кидстаффовна• 13 ноября 2020
Вам не можна судиннозвужуючі в ніс - однозначно! Фізрозчин ваше все. У кожній інструкції до смоктульок написано, що привагітності їх не можна. Один вид стрепсілсу хіба, який саме уже забула, погугліть. Раджу, якщо нема алергії на бджолопродукти і трави, прополіс розводити на полоскання, хлорофіліпт розсмоктувати, календула на спирту розводити і полоскання. Із жарознижуючих панадол і нурофен. Делуфен то бітнеровська гомеопатія? Я його беру чисто як фізрозчин, без надії на пробивання носа, діє аналогічно фізрозчину, тара зручна. Закінчується -доливаю фізрозчин. У вас не така висока температура, щоб прямо заливатися і закидатися усім підряд. І найдіть адекватного лікаря. Якби я була вагітною, то іще б купила кілька балончиків з киснем, хоч би і маленьких.
Пленница SexShop-а!• 13 ноября 2020
Полоскание раствором морской соли каждый час, Ингалипт, теплое питье как можно чаще, парацетамол, детские капли в нос.
Берегу и стерегу• 13 ноября 2020
Тизин не капайте. Там ксилометазолин действующее вещество. Где-то читала, что беременным на крайний случай можно с действующим веществом Оксиметазолин закапать, если нос совсем не дышит и жить невозможно. Но не ксилометазолин. Дозировку минимальную берите.
МУСЯкомарова
• 13 ноября 2020
Ответ дляNo problems
А чому тут пишете??
Я консультувалась,про що написано.Вона навіть слухати не захотіла
No problems• 13 ноября 2020
Ответ дляМУСЯкомарова
В крайньому випадку запитайте у аптеці
No problems• 13 ноября 2020
Ответ дляМУСЯкомарова
Що це за лікар такий у Вас? Міняйте)
Курс капусты• 13 ноября 2020
Ответ дляКидстаффовна
Боже, ну який кисегь, ви про що? І жарознижуючи їй ні до чого, темп 37,5
МУСЯкомарова
• 13 ноября 2020
Ответ дляКурс капусты
Еще ингалипт хорошо брызгать
Тантумверде аналог
Берегу и стерегу• 13 ноября 2020
Ответ дляМУСЯкомарова
ребенок у вас доношен уже, так что по большому счёту вам можно всё, что можно грудничкам. Это если вам не помогает полоскание содой, ромашкой, промывание носа физраствором.
Слышала, что для горла беременным прописывают Деквадол, но не ручаюсь
МУСЯкомарова
• 13 ноября 2020
Ответ дляБерегу и стерегу
Зрозуміло, дякую.Я прочитала інструкцію і не знайшла,що не можна вагітним.Там за таких,як я, нічого не написано
МУСЯкомарова
• 13 ноября 2020
Ответ дляNo problems
Що це за лікар такий у Вас? Міняйте)
Зрозуміло, дякую
Курс капусты• 13 ноября 2020
Ответ дляМУСЯкомарова
Тантумверде аналог
При чем тут аналог??? Ингалипт лучше, а еще лкчше ингалипт Н
МУСЯкомарова
• 13 ноября 2020
Ответ дляКурс капусты
Я не п´ю жаропонижаючі і судинозвужуючі
Курс капусты• 13 ноября 2020
Ответ дляМУСЯкомарова
Я не п´ю жаропонижаючі і судинозвужуючі
Так я и не вам писала