Ёшки_Матрёшки• 19 декабря 2020
Як виглядає ялинка у Вашому місті?
Давайте ділитись фото ялинок у різних містах та створювати новорічний настрій? Вчора та сьогодні були урочисті відкриття ялинок. Я мешкаю у Києві. На Софійську площу ще не ходила, планую згодом, коли там буде менше людей. Була на ВДНГ, там теж дуже гарно.
Ёшки_Матрёшки
• 19 декабря 2020
Ответ дляЗубожиння
фото
Львів, так? Там завжди дуже атмосферно.
Ёшки_Матрёшки
• 19 декабря 2020
Ответ дляТебеОноНадось
Я теж в Київі мешкаю, дивились відкриття ’головної ялинки’, гарно)
Так, мені цьогорічна теж дуже сподобалась. Така красива підсвітка, шкода, що цього року у нас не обійшлось без пригод на відкритті.
Ёшки_Матрёшки
• 19 декабря 2020
Ответ дляЕllena
Полтава. Сельский гламур. Дорого богато
Ой, а я такі гірлянди на ялинках найбільше з усіх люблю. Вони дуже гарні
Ёшки_Матрёшки
• 19 декабря 2020
Ответ дляКучерявочка
Киев Софиевская площадь
Со шляпой
Там уже зірка :) Хоча мені й капелюх подобався. Я фанатка Гаррі Поттера.
ТебеОноНадось• 19 декабря 2020
Ответ дляКучерявочка
Киев Софиевская площадь
Со шляпой
Там повинна бути зірка, як і переробили, бо шляпа нам затуляла ’космічний простір’ )))
ЗабежАЛОЧКА• 19 декабря 2020
Ответ дляМанька Галченок
Посмотрите елку в Умани)
Загуглила, думала, что у нас уже хуже некуда. Ошибалась))
Красивые в Киеве и в Львове)
ТебеОноНадось• 19 декабря 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Це портал до іншого виміру, він був просто не там розміщенний)) Але шляпа мені сподобалась. Можна її гарно вписати в новорічний інтер єр.
Ёшки_Матрёшки
• 19 декабря 2020
Ответ дляМанька Галченок
Посмотрите елку в Умани)
Мені навіть подобається - вона ж жива. Пишуть, що їй 55 років і ці шишки дуже милі.
Замороженная селедка• 19 декабря 2020
Живу в Киеве - на Софиевскую площадь не пойду принципиально. Мне нравилась елка и вся локация - в стиле ’Гарри Поттер’. Шляпу сняли - елка получилась никакая...(( Завтра планирую прогулятся под ОПУ - там на елке, хоть вифлеемская звезда красивая и бесплатные развлекухи - карусель и каток.)
Ёшки_Матрёшки
• 19 декабря 2020
Ответ дляГанцю в кєдах
Ирпень
Бачила в Інстаграм сьогодні кілька фото - у Вас там шикарна підсвітка всюди.
Ёшки_Матрёшки
• 19 декабря 2020
Ответ дляЗамороженная селедка
Так, теж бачила - виглядає супер. Ще на Контрактовій зазвичай гарно, але ще не була. І в Roshen Winter Village було б класно зазирнути.
Манька Галченок• 19 декабря 2020
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Красивые в Киеве и в Львове)
Это да. В Черкассах, видимо, тот же креативщик старался(
Манька Галченок• 19 декабря 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Не ту смотрите
Замороженная селедка• 19 декабря 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
На Рошен билет на каток на одного человека - 140 грн.(( Ну его на фиг...
Ганцю в кєдах• 19 декабря 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Да, очень красиво. Ещё бы снега
Маргарита и Мастер• 19 декабря 2020
У нас цього року немає, прикрасили ті, що ростуть в центрі міста.