Бабка в тапках• 27 декабря 2020

Порадьте фахового дитячого гастроентеролога консультації онлайн

На руках - гастроскопія, узд, аналіз на антиген хелікобактер. З такими даними без огляду лікар може назначити лікування? Є ще дані по очному огляду іншого лікаря до гастроскопії. Наразі від буде доступний аж більш, ніж через два тижні, ми б хотіли почати лікування раніше
Клин_Кляйн• 27 декабря 2020
А які у вас проблеми,що турбує?
автор Бабка в тапках • 27 декабря 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
А які у вас проблеми,що турбує?
Підвищена кислотність
Клин_Кляйн• 27 декабря 2020
Ответ дляБабка в тапках
Підвищена кислотність
Живіь болить?є відрижка ?як знаєте що підвищена кислотність?
автор Бабка в тапках • 27 декабря 2020
Результат гастроскопії з заміром пш. З симптомів епізоди печіння в животі, відрижка, деколи буває печія
автор Бабка в тапках • 27 декабря 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
ElenaDomot• 28 декабря 2020
Оксана Васильевна Гурьева, принимает в Киеве, клиника Киндерклиник. Но может и онлайн проконсультировать. Связь с ней через контакт-центр клиники.