Пишущаяся• 28 ноября в 17:54
Плоскостопість у дитини
Мами, комусь вдалося побороти дитячу плоскостопість? Поділіться досвідом.
Весела бджілка• 28 ноября в 17:55
Побороти ні. Боремо
Плавання, устілки, ходить щодня по коврику камінці і качає м´ячик колючий.
Оуе все робимо з осені по весну. На літо перепригує в крокси і все нанівець.
Я у відчаї
Пишущаяся
• 28 ноября в 18:02
Ответ дляВесела бджілка
Побороти ні. Боремо
Я у відчаї
Який вік?
Доньці 10. Плоскостопість 3-го ступеня + вальгусна деформація стоп. Ще два роки тому ситуація була нормальною, навіть устілки не призначали. Потім відбувся значний скачок у зрості, набір ваги і з ногами катастрофа((. Лікар призначив ЛФК, електрофорез курсами, устілки… Але сказав, що це все заходи, спрямовані на розвантаження хребта і тазових суглобів, Плоскостопість це не виправить. Лише операція в майбутньому. Невже, дійсно, окрім оперативного втручання, ніяк не допомогти(((?
Аннуитет• 28 ноября в 18:09
У моего наследственное плоскостопие от отца
Тот живет уже с ним 53 года, ноги устают только конда долго пешком.
А так всю жизнь в кроссовках ходит.
Сыну ничегг не делаю.
Прописывали стельки с 6 лет, ну поносили, они вообще ни очем, просто чтобы ноги не уставали
Сейчас 14 уже, любимая обувь кроссовки.
А так всю жизнь в кроссовках ходит.
Сыну ничегг не делаю.
Сейчас 14 уже, любимая обувь кроссовки.
Всіх підсаджую• 28 ноября в 18:10
Была диагностирвана вальгусная стопа на обеих ножках. Прошли курс массажей - осталась только на одной.
Уже вырос ребенок, не знаю - повлиял ли то массаж или так должно быть. Но вот так.
Пишущаяся
• 28 ноября в 18:12
Ответ дляАннуитет
А так всю жизнь в кроссовках ходит.
Сыну ничегг не делаю.
Сейчас 14 уже, любимая обувь кроссовки.
А так всю жизнь в кроссовках ходит.
Сыну ничегг не делаю.
Сейчас 14 уже, любимая обувь кроссовки.
Ех…( Це ж дівчинка. Вже зараз стопа виглядає «не дуже», як у снігової людини)) широка і розпластана. Ніякі підбори на таку ногу, мабуть, не одягнеш.
Невидимка Майя• 28 ноября в 18:14
Ответ дляВесела бджілка
Побороти ні. Боремо
Я у відчаї
Да ничего оно не поможет,плоскостопие ваше до конца жизни
Аннуитет• 28 ноября в 18:17
Ответ дляПишущаяся
Не думайте об этом
Главное, что ноги есть, примите такими какие есть.
Туфли дело второстепенное.
Это не самое страшное
Туфли дело второстепенное.
Это не самое страшное
Пишущаяся
• 28 ноября в 18:20
Ответ дляАннуитет
Не думайте об этом
Туфли дело второстепенное.
Это не самое страшное
Туфли дело второстепенное.
Это не самое страшное
Дякую))
Укр_жіночка• 28 ноября в 18:46
Стельки с 2 лет и до конца школы, потом выбор обуви с супинатором, была скошенность внутрь, сейчас все ровно, хоть шпильки носи. Стельки везде во всей обуви, уличной , домашней, делала несколько пар , меняли по мере роста но не позже пол года. Плаванье было само собой
Княгиня пітьми• 28 ноября в 18:59
Ответ дляПишущаяся
Який вік?
до 14 лет или до 12, не помню, можно исправить. отдайте ее в школу, по профилю опорно- двигательному. у них там лфк, бассейн, массажи, уроки лежа и прочее прочее.
знакомая отдала свою, но у той просто болели стопы ( я точно не знаю диагноз) вместе с голенями, ей помогло избавиться от боли.
п.с. направление только через областного детского ортопеда.
п.п.с причина должна быть, у нас так началось с плоскостопия, закончилось скалиозом и прочими бедами.. генетик- ДСТ.
Княгиня пітьми• 28 ноября в 19:04
Ответ дляВесела бджілка
Побороти ні. Боремо
Я у відчаї
так летом надо обувать ортопедические сандали через нехочу и результат сохранять
Добра всем!• 28 ноября в 19:21
Зарядка для стоп з м´ячиками, олівцями (збирати олівці з підлоги пальцями ніг), ходити по нерівній поверхні (спеціальні килимки або зробити такий килимок з каштанів), ортопедичні устілки. Ще можна походити періодично на процедури в поліклініку - масажи, електростимуляція. Ворог ваш - рівна правильна поверхня (підлога вдома). Це все робила малому років з 3х. Ще літом багато бігав босий там, де можна (у бабусі в дворі, на пляжі часто були), катався на ’гномику’ по квартирі босий, лазив на шведську стінку босий.Зараз все добре. Ну, тобто, сенс в тому, щоб стопа напружувалась, бо на рівній поверхні вона розслабляється і м´язи не виконують потрібної функції.
Добра всем!• 28 ноября в 19:27
Ответ дляКнягиня пітьми
Что со сколиозом делаете?
Весела бджілка• 28 ноября в 19:53
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну не хочуть вони носити після 7 років вже ті сандалії. І так само в домі хоч яеісь тапки. Все босяком.
Приватний будинок, на газон і до басейна літом хто ті ортопедичні сандалії вдягати буде. В крокси пригнув і побіг. І так всі дні