Лепешечка• 27 декабря 2020
Що вміють ваші діти в 2 роки?
Трохи турбуюся, адже інтуітивно порівнюю меншу дитину зі старшою і з дітьми на майданчику.
Страша вже в цьому віці знала алфавіт, ромовляла великими реченнями, знала безліч віршів і т.п.
Молодший...мова є, але далеко не фонтан, лише окремі слова, фразової ще немає. Звернену мову розуміє, прохання виконує, але під настрій. Навчити його чомусь складно, йому як нецікаво. Трохи знає кольори, форми, трохи рахує до п´яти...але це все уууф як складно йому дається.
Як перестати порівнювати? Не пишіть мені, що всі різні, я це знаю)
І що вміють/вміли ваші діти у цьому віці?
Лепешечка
• 27 декабря 2020
Ответ дляВиннипуховна
Шекспира читает в оригинале
А ви самі його читали?) Хоч в перекладі?)
Я ж серйозно, форум для батьків, чому ви насміхаєтеся?) Для мене ця тема цікава.
Якщо вам нічим поділитися, то вам в іншу тему
Жынси_на_флиси• 27 декабря 2020
Важко дається, це дитина не проявляє цікавості, але ви напихаєте його знаннями?
СКИБИДЫШь• 27 декабря 2020
так почти всегда девочки раньше начинают бегло говорить и читать чем мальчики
Лепешечка
• 27 декабря 2020
Ответ дляЖынси_на_флиси
Ееем, ні, займаюся звичайно, але без фанатизму і в ігровій формі.
Старшу зовсім нічому не вчила навмисно, не займалася зовсім, один раз сказав, вона вже запам´ятала.
З молодшим же не так, складно запам´ятовує
Виннипуховна• 27 декабря 2020
Ответ дляЛепешечка
Я не читала. Вы пишете :’ Не пишiть, що всi рiзнi’, но это действительно так. Тем более, мальчики. У нас в яслях мальчики не то что до 5-ти не считали, но и 90% только ’мама’говорили
Лепешечка
• 27 декабря 2020
Ответ длямуха в кедах
1.8 девочка, говорит 7 слов, может озвучить кота, собаку, корову.
Дякую за відповідь! Нарешті хтось написав без жартів і по ділу.
Напевно, якби у мене була перша дитина, я б на це і уваги не звернула
Виннипуховна• 27 декабря 2020
Ответ дляпришла и говорю
В 2 года знала алфавит? Надо было в школу отдавать.
Да и не говорите, надо же)
муха в кедах• 27 декабря 2020
Ответ дляЛепешечка
Я не написала, но подумала много плохого. Не буду лицемерить.
Жынси_на_флиси• 27 декабря 2020
Ответ дляЛепешечка
От ви, напевно, почуваєтеся грамотною жінкою
Ви ж знаєте, що б сказали психологи та дефектологи, відповідаючи на ваше питання?
Лепешечка
• 27 декабря 2020
Ответ дляпришла и говорю
Так, знала, а в 5 читала 35 слів за хвилину, могла зробити звуковий аналіз слова. Нам пощастило з дитячим садком, цьому всьому її там навчили. Вона значно випепеджувала однолітків.
Так...таке буває.
Ну а друга дитина меня дісталася звичайна) А я порівнюю своїх дітей
Так...таке буває.
LarsonPeterson• 27 декабря 2020
Ответ дляЛепешечка
мне вот тоже нечем поделиться. песок мои все трое ели в 2 года. и я тоже. и ничо, я канд техн наук. старший сын - гордость школы.
Творог для розжига• 27 декабря 2020
Алфавит и много стихов в два года? Ни разу не столкнулась с таким ребёнком, честно . Ни в одном коллективе у старшего.
Максимум , короткие простые предложения, несколько основных цветов.
Ближе , к трём ещё поверю . Но в два года..
Старший , знал слова в этом возрасте , ходил на горшок без промахов. Все.
Младшая может посчитать до пяти, говорит простые фразы типа ’не хочу кашу ’. 2,1 ей сейчас . И , хочу сказать , что на фоне одногодок, да и постарше некоторых детей она выглядит офигенно развитой ))))
Лепешечка
• 27 декабря 2020
Ответ дляЖынси_на_флиси
Ні, не знаю
Ніколи не зверталася ні до тих, ні до інших.
А що б вони сказали?
Жынси_на_флиси• 27 декабря 2020
Ответ дляЛепешечка
Ні, не знаю
А що б вони сказали?
Зверніться, проконсультуйтеся
Ви ж дитину намагаєтеся розвивати
Чому про себе забули?
Даю підказку, можна познаходити в інтернеті їх поради, підписатися на вебінари і таке інше
Ви ж дитину намагаєтеся розвивати
Чому про себе забули?
Лепешечка
• 27 декабря 2020
Ответ дляТворог для розжига
Ну честно, в два. Нещодавно відео переглядала.
Мій молодший більше полюбляє активні ігри, ну ось такий він) Трохи непосидючий)
Так, як ваша, ще не розмовляє. Ми поки що чекаємо)
Ваша молодчинка!
МисисПропер• 27 декабря 2020
Автор, ну вы же наверное, другими мамами общаетесь. Встречали вы детей, которые в 2 года знают алфавит, ну кроме вашей дочери? Какая-то странная у вас тревога. Мой сын в 2 года говорил слов 10-15. Заговорил фразами в 2 года и месяц. Все знакомые дети плюс-минус так же развивались. Были такие, которые в 3 говорили слов 10. Ничего, все выросли, все научились разговаривать. Проблем с развитием ни у кого нет.
куркулиха• 27 декабря 2020
Мои в два года вообще нормально не разговаривали. И потом учиться им было неинтересно. И сейчас - 5 и 7 класс - неинтересно ю и результаты весьма посредственные. Что не так - не знаю, но ни игровая форма, ни детские школы-садики, желания учиться до сих пор так и нет(
Лепешечка
• 27 декабря 2020
Ответ дляЖынси_на_флиси
Зверніться, проконсультуйтеся
Ви ж дитину намагаєтеся розвивати
Чому про себе забули?
Ви ж дитину намагаєтеся розвивати
Чому про себе забули?
Якось я вас не розумію. Про який розвиток для мене ви пишите?
І чому тут так не люблять теми про дітей?) Чи мені здається?)
Мама, яка запитує про те, в кого як розвивалися діти в цьому віці стала якоюсь....еееем, припадочною?)))
Поговорити про розвиток дитини стало чимось кримінальним? Може це автомобільний форму і я прийшла не за адресою?)
Лепешечка
• 27 декабря 2020
Ответ дляМисисПропер
У нас на майданчику мало дітей, ми в приватному секторі живемо. Тільки одна дитина десь віку моєї дитини, але вона теж супер розвинута.
Я вже думаю, може я мало щаймаюся і потрібно більше, але бачу, що не цікаво йому
Лепешечка
• 27 декабря 2020
Ответ длякуркулиха
Ось і я бачу що з меншим так буде. Ну щож...вже як є)
Старша моя гордість, в навчанні все супер, в багатьох олімпіадах приймає участь.
А молодшим, скоріш за все, я буду пишатися в чомусь іншому)