Ручки-Крючки• 29 декабря 2020
Капсули Омега 3. Просрочені. Чи модна їх використовувтаи як крем для рук і облич
Капсули Омега 3. Певне просрочені. Чи модна їх використовувтаи як крем для рук і обличчя. Думаю. що просрочені.
MissFerenz• 29 декабря 2020
когда-то мне сказала знакомая,которая работала на фармпроизводстве,что по протоколу все препараты после окончания срока годности можно использовать еще 2 месяца
только если это не какой-то крем с уже плохим запахом,или капли с помутнениями и т.д.
Пффф 100%• 29 декабря 2020
Ответ дляMissFerenz
У всі продукти, їстівні, косметичні, ліки і т.п і т.д ,автоматично закладений ще строк до 30%. Тобто, від терміну закінчення ,що вказаний на упаковці, є ще приблизно 30 відсотків часу до того моменту, коли продукт стане таким, що не треба вживати. Це зроблене для того, щоб унеможливити максимально негативні наслідки від вживання.
Попижёновна• 29 декабря 2020
они ужасно воняют рыбой
вряд ли вы сможете намазать на себя рыбий жир ))
Ручки-Крючки
• 29 декабря 2020
Да, запах є. Руки на ніч помастила, в перчатки п/е., і зверху прості ще перчатки-то сподобалось. Запах зранку вимився