фрау Гитта• 04 января 2021
Шампуні Wella Pro в червоних пляшках......
Чи всі дають такий об´єм, як 《volume 》ш-нь?! І як довго він залишається, чи залишається аромат на волоссі? Який тоді кращий зволожуючий чи відновлювальний(гарне слово!)?
АлывердЫ• 04 января 2021
Шампунь не може ні відновлювати, ні зволожувати, він тільки очищує. Для всього іншого кондиціонер/маска
фрау Гитта
• 04 января 2021
Ответ дляАлывердЫ
Бріхня ще та. Є такий шампунь, що після нього ще маску та кондиціонер треба відновлювати!!!!!
Тоскующая• 04 января 2021
Ответ дляАлывердЫ
шампуни бывают мягкие и не очень , с кондиционирующими добавки и для глубокой очистки
Гл. Амурная• 04 января 2021
Я відновлюваний купляю і бальзам в білих пляшках мені подобається і запах волосся гарний