На иголках• 08 января 2021

Манго український пришле не той розмір. Що робити?

Замовила в українському Манго плаття кілька днів тому. Виловлювала кілька днів розмір. Виловила, замовила. Сьогодні відкрила пошту, вказано, відправили не той розмір, який я замовляла. Я помилитись не могла. Оформляла М, відправили ХС. Що робити, чи можна якось відмовитись, чи чекати посилку. Боюсь потім розмірів не буде. Зараз є шанс ще виловити потрібний. В кого таке було?
Жена сына• 08 января 2021
Так перезакажите м, этот хс потом вернете или откажетесь от посылки

Творю чудеса• 08 января 2021
А вы платили или наложеой?
сЛАдКОежКА• 08 января 2021
Ответ дляТворю чудеса
А вы платили или наложеой?
У них нет наложки. Плата курьеру во время доставки.
автор На иголках • 08 января 2021
Не платила. Кур´єр повинен доставити.
Можна відмовитись забрати посилку?
автор На иголках • 08 января 2021
Я така зла. Блін.
Творю чудеса• 08 января 2021
Ответ дляНа иголках
Не платила. Кур´єр повинен доставити.
Можна відмовитись забрати посилку?
В плане? Я курьеру и платила. А как-то просто отказалась, курьер кстати даёт померить.
автор На иголках • 08 января 2021
Ответ дляТворю чудеса
Я повинна заплатити і забрати в кур´єра. Якщо приїде не той розмір, можу не забирати в нього посилку чи як? Чи забирати та оіормляти повернення? Як правильно?
Творю чудеса• 08 января 2021
Ответ дляНа иголках
Правильно не забирать. Можете даже перезвонить в службу которая будет везти и отказаться. Возвраты оформлять не легко, деньги долго возвращают
автор На иголках • 08 января 2021
Ответ дляТворю чудеса
Дуже дякую. Значить не буду забирати. Постараюсь виловити свій розмір.
А чи було у вас, що прислали не той розмір?
Я в інших магазинах замовляла. Мохіто, Резервед. Такий прокол вперше. Тобто вони нагло виправили мій розмір виходить.
І в цьому магазині не бачу фукнції ввдмовитись від заказу. Я один раз в Резеведі відмовлялась онлайн чере еільеа днів скасовувала

Творю чудеса• 08 января 2021
Нет ни разу. Но я редко в украинском заказываю. Я думаю просто ошибка. Везде есть человеческий фактор.
Творю чудеса• 08 января 2021
И я советую примереть, спросите у курьера можно ли. Манго безбожно большемерит. Я купила xs и перешивала на 2 размера
Советничаю тут• 08 января 2021
вони на пошту вам присилають підтвердження замовлення, в ньому який розмір вказаний?
барабанщица• 08 января 2021
Вы сначала померяйте, там может ХС идти на М
автор На иголках • 08 января 2021
Ответ дляТворю чудеса
Я міряла л в магазині, М не було. Мені М треба.
автор На иголках • 08 января 2021
Ответ дляСоветничаю тут
Хс
АяВсёЗнаю• 09 января 2021
В посилці є одразу накладна на повернення , я відправляла резервед джинси назад , але укрпоштою . Там все у вкладені написано , чекаю повернення коштів.