Люблю джаз• вчера в 11:38
Сколько людей на самом деле погибло в Вишневом?
Разве может быть 8? Там несколько улиц смело с лица земли... сочувствие людям
Скрывают точно количество жертв
Раз одела не бу• вчера в 21:14
а когда при порошенко все склады огромные арсеналы оружия взорвали сколько людей погибло в 2017г
Раз одела не бу• вчера в 21:15
Ответ дляКуратор дебошей
Это все Петя виноват, инфа 100 процентов. Там был склад рошен. А зеля невиноват никогда. Как и сырок.
ой молчите за этого барыгу.он все склады взорвал в 2017 г
Скажений гудзик• вчера в 21:29
Ответ дляРаз одела не бу
Какие?
Лика-прилипка• вчера в 21:29
Ответ дляПідмітайло
Понятно скрывают, у нас прилетело как-то , то везде сказали погибших нет, а погибших было 6 , из них 2 детей
Тоже знаю похожий случай- сказали человек 5 а по факту 15(( реально врут власти((
Лика-прилипка• вчера в 21:32
Ответ дляПописанная парта
смысл скрывать? чтобы что..?
Что бы народ не ужаснулся масштабам пиздеца и не было очередной революции.
Сижуревувшоке• 2 часа назад
Ответ дляЛика-прилипка
Та яка революція, є лідери?
А я женатая• 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
Ну как же вспомнить про склады и не вспомнить про Порошенко. Вангую, раз заявили что это не склады ЗСУ скоро объявят что это склады еще при Порошенко были
ГЛЮкоза• 2 часа назад
В восемь погибших не верю. Я помню трагедию на Бориспольской в Киеве, когда погибло несколько десятков человек - и информации про это практически не было.
Млинець Мій• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю джаз
А этот смарт домс помните его? Он цел? А с черри молом что?
Вроде цел
Про черримол писали, что будет на реконструкции.
Не была на той стороне ещё.. в субботу нужно ехать туда, и боюсь увидеть все своими глазами
Млинець Мій• 2 часа назад
Вот пишут:
За фактом атаки на Вишневе Офіс Генпрокурора відкрив справу
Через ворожий обстріл міста, що відбувся 6 липня, правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження. На місці події проводяться невідкладні слідчі дії для фіксації наслідків удару та з´ясування всіх деталей події. Інформація про хід слідства наразі є конфіденційною — у прокуратурі наголосили, що згідно зі ст. 222 КПК України дані досудового розслідування не підлягають розголошенню.
ОхиИВздохи• 1 час назад
Це не остаточна цифра. Ви ж самі бачите фото. Останки можуть залишитися фрагментарно, так швидко їх ніхто не зможе підрахувати. До того ж це приватний сектор, а не багатоповерхівки, відповідно чисельність заселення нижча.
Позаземний розум• 1 час назад
На фото в основном одноэтажные дома и жителей эвакуировали перед детонацией. Поэтому и жертв не так много
жижифреймут• 1 час назад
Ответ дляМалая Налегке
Это все в один момент подорвалось? Как реактор когда-то? Если оно «раскочегарилось» постепенно то они могли убежать.. странно, мы гадаем, но ведь там есть люди которые знают
Ні, спочатку пожежа була на заводі, багато хто бачив це і писав у чат міста про це, а потім, через годину — детонація. Частина людей із цього житлового кварталу була в бомбосховищі поряд. Із бомбосховища вивели близько 130 осіб. Бомбосховище було в епіцентрі цих подій і вистояло, бо побудоване ще в радянський час. Ще частина людей вибігала з будинків у чому були, і це їх врятувало. Я з Вишневого. Багато питань, чому не було оповіщення населення, люди не знали, як діяти. У чаті міста були повідомлення від родин: «Нас така-то кількість, ми сидимо в підвалі такого-то будинку, чому ніхто не рятує, тут багато диму». І у відповідь був повний ігнор від влади та відповідних служб.
Зрадорозганячка• 1 час назад
Ответ дляПрокачую сідниці
Вы поздно слушаете новости
Об этом давно заявили
Укроборомпром - их оно
Об этом давно заявили
Укроборомпром - их оно
Укроборомпром работает не на ЗСУ? а на кого?
И почему эти ракеты были там?
Если за ЗСУ записаны - их нельзя там хранить, а если на Укроборомпром , то можно? я правильно поняла?
И почему эти ракеты были там?
жижифреймут• 1 час назад
Доповнюю свій пост. У нас є декілька місцевих чатів у місті Вишневому, де є представник влади, яка постійно займається комунікацією з мешканцями міста. Вона постійно на зв´язку під час тривог і у разі пожежі просить її повідомляти в особисті. Так, тієї ночі вона мовчала, так само поводилася муніципальна безпека міста. А на ранок виявилось, що і мер міста у нас у відпустці. Поки детонувало, люди гадали, що це і що робити. Деякі в паніці сідали в машини і виїжджали з міста, інші боялися поворухнутися. Тобто не було навіть короткого повідомлення мешканцям щодо того, що відбувається. А щодо того кварталу, що на фото автора поста, то була година між пожежею та детонацією. Невже не можна було в чатах міста написати, що громадянам з таких-то вулиць потрібно терміново або спуститися в підвал житлового будинку, або негайно пройти в найближче бомбосховище? Просто коротке повідомлення зробити, як діяти. Це має прокуратура все досліджувати бо питань багато. Детонація відбувалася вже коли був відбій тривоги і ми чітко чули ,як гучномовець міста повідомив про відбій тривоги. Невже по цьому гучмовцю не можна було зробити заяву мешканцям
жижифреймут• 1 час назад
Ответ дляЗрадорозганячка
И почему эти ракеты были там?
АТ «Українська оборонна промисловість» (колишній «Укроборонпром») підпорядковується безпосередньо Кабінету Міністрів України. Держава є єдиним власником 100% акцій товариства.
жижифреймут• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Все цело. Черри мол пару окон выбито. Смарт больше пострадал. Волна взрывная шла в другую сторону от них , как бы вперед, не знаю как вам обьяснить
Швендяю містами• 49 минут назад
Ответ дляЧерговий по кухні
Официальные источники опровергнут, скажут что стримеры тупо наврут для дестабилизации общества.
Кому поверите?
Своим глазам, если есть фото и видео, какие оф источники, кто им верит вообще? Мы не в 80-х
Люблю джаз
• 28 минут назад
Ответ дляжижифреймут
Все понятно, спасибо