Веселая моль• 08 января 2021
Хочемо змінити квартиру на дім ‼️
Купили трьошку в панельці не новострой. Неможливо жити.зверху треш. Дивомось варіант с котеджем під чистову Бориспіль.цінова категорія така 70 в крайньому наша і дім 40.000 чистова без нічого. Працюємо Київ, діти вчяться київ.я не за кермом. Реально не розумію потрібно? справимося? Але жити тут не можливо. Розмови з квартирантами та хозяйкою без толку. Де краще жити квартира чи дім,... наболіло..
Осторожная• 08 января 2021
Садитесь и считайте проезд в Киев на учебу-работу. Золотая квартира и дом будут в Борисполе.
Веселая моль
• 08 января 2021
Ответ дляПацаааааааан
Я же Вам советовала подружиться с соседями и шуметь вместе
Да?????прикольно
Веселая моль
• 08 января 2021
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вы готовы сесть за руль?
Я ні , оце і проблема
Веселая моль
• 08 января 2021
Ответ дляАноним Секретарь
Из Киева в Борисполь? Мощно)
А мені Бориспіль подобається.що нема там , місто ’живе’
НетЕщеНаверное• 08 января 2021
Ответ дляВеселая моль
Я ні , оце і проблема
У меня подруга летом переехала, так первым делом ей муж машину купил и инструктора нанял
220В• 08 января 2021
Катать детей в Киев и себя на работу будет тяжко, знакомые в Ирпень поехали и теперь назад хотят, постоянно в пробках домой и в дороге за одним и вторым ребенком, в итоге в сад перевели в Ирпень, старшего возят в школу и кружки
Запыхалась• 08 января 2021
Дом это куча работы около него, тем более если ездить до работы далеко. Плохой вариант, ИМХО
Веселая моль
• 08 января 2021
Нажаль в мене зарплата смішна для Києва, можна і там найти схоже. Чоловіку тільки Київ, навчання вже потрібно думати надалі
Веселая моль
• 08 января 2021
Ответ дляЗапыхалась
Не привикати. Маємо дома в батьків. Це не городи))
Нетутешня• 08 января 2021
Ответ для220В
От би всі і повернулися назад. Так би добре було.
Плакат с автографом зимы• 09 января 2021
Наскільки мені відомо, ситуація не змінилась, з Борисполем для мешканців до Києва дуже погане з´єднання транспортне, хоч і близько. З Броварів набагато краще їхати громадським транспортом.
220В• 09 января 2021
Все зависит от вашего желания, родственники живут недалеко от Киева, сюда за все деньги мира не хотят, выезжают крайне редко... Так что каждому свое, а соседи и рядом могут быть пакостные
Нерадистка Кэт• 09 января 2021
у меня знакомая каждый день встает в 5 утра и едут с Борисполя (дом) в Киев ( на работу ) и везут детей
но у них много энергии, своя тачка
Нагайна• 09 января 2021
Ответ дляВеселая моль
Я ні , оце і проблема
Автор співчуваю панелька це треш, кожний пук чути. Ви говорили з сусідами, що вони кажуть? І як вони шумят
Невидимка Майя• 09 января 2021
Ответ дляВеселая моль
Если так, то вперёд.
Но я вижу это как плохой вариант
Прикуси Язык• 09 января 2021
Ответ дляВеселая моль
Подумайте - обдумайте плюсы и минусы.
Двое кумовей живут в Борисполе и Горе (под Борисполем).
Обе кумы бросили со временем работу в Киеве - работу и дом по времени совмещать было нереально. Одна нашла работу, вторая нет. Дети одних перевелись в Борисполь, не очень довольны, но учатся. У второй дети остались учиться в Киеве. Мужья обеих в Киеве, с авто. Жены без авто.
Сложности - отопление дорого, за домом нужен уход (хорошо, снега нет), проезд ооочень дорого обходится. Детям более скучно чем в Киеве, там привыкли к кружкам, друзьям и т.п. Проблема с медициной, в Киеве было проще.
Веселая моль
• 09 января 2021
Ответ дляНагайна
Реакції роль, квартиранти,до цього ніби жили в аулі..хозяйці до лампочки, теж розмовляли. Я не псіх, сім´я теж але це все вже треш..
Дорослі та дитина ... зверху.
Нагайна• 09 января 2021
Ответ дляВеселая моль
Дорослі та дитина ... зверху.
Вони гарцують цілими днями, ото неадеквати. Шкода що через таких мауглі будете продавати свою квартиру
Нагайна• 09 января 2021
Ответ дляВеселая моль
Дорослі та дитина ... зверху.
Я розумію, ви знизу і шум такий що жесть. Якщо там неадеквати то вам просто нереально знаходитися дома
Веселая моль
• 09 января 2021
Ответ дляНагайна
Ну в мене вже атопічний дерматит назавжди на нервах..завтра не дай бог по голові їх...якось так..не думала, що буду плакати ночами і здирати шкіру від нервів
Нагайна• 09 января 2021
Ответ дляВеселая моль
Автор це не люди, а просто виродки, по іншому не скажеш. Живуть в багатоквартирному будинку, то потрібно не шуміти як стадо бубуїнів. А хозяйка чому не реагує?
Борисфенка• 09 января 2021
Ответ дляВеселая моль
Якась ви тонкосльоза. Вчіться показувати зуби.
Методику з каструлею в навушниках вже знаєте?
Веселая моль
• 09 января 2021
Ответ дляНагайна
А йї до лампочки коли чоловік дзвонив в 23.30і сказав, що це вже достало то вона сказала ,що розбудили її і ми їй угрожаємо.це треш товариші..а в мого чоловіка витримка ще та...
Веселая моль
• 09 января 2021
Ответ дляБорисфенка
Читала. Але натура дурна.все боюсь когось обідити.себе з´їдаю і сім´ю на нервах
Нагайна• 09 января 2021
Ответ дляВеселая моль
Автор а квартиранти що кажуть, вони не в лісі.??? Визивайте міліцію раз вони так себе ведуть