Коко На Страже• 15 января 2021
А как же электроотопление??
У Раді зареєстрували проєкт постанови про вжиття невідкладних заходів для повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт год (у розмірі 90 копійок).
Проєкт постанови зареєстрували 14 січня, йдеться на сайті ВР.
Серед авторів проєкту постанови - нардепи від "Слуги народу", "Батьківщини" та "За майбутнє".
У пояснювальній записці йдеться, що унаслідок встановлення з 1 січня до 31 березня 2021 року фіксованих ціни на електроенергію для побутових споживачів на рівні 168 копійок за 1 кВт*год "більшість пенсіонерів, які всіляко заощаджували електроенергію завдяки пільговому тарифу, з 1 січня змушені майже вдвічі більше сплачувати за платіжки".
"З огляду на це, постала нагальна потреба вжиття невідкладних заходів спрямованих на повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт год", - заявили нардепи.
Своїм проєктом постанови вони хочуть доручити уряду "невідкладно" внести зміни до фіксованих цін на електроенергію для побутових споживачів, повернувши пільговий тариф за перші 100 кВт год.
Пффф 100%• 15 января 2021
Ответ дляКоко На Страже
а зарплаты в Европе?
Это отдельная тема. Мы ж типа не люди, нам только коммуналку европейскую надо, и все.. Ну, может, дороги..
Пффф 100%• 15 января 2021
Ответ дляЗаместитель автора
Наоборот. Кто наматывает больше 500 - платит в 2 раза больше
Но больше 500, а не больше 100, а нам как подаче эти 100 квт.
Заместитель автора• 15 января 2021
Ответ дляПффф 100%
А вы именно в 100 помещашись каждый год?
Ну вот введут доп плату за больше чем 500, не переживайте))
Пффф 100%• 15 января 2021
Ответ дляЗаместитель автора
У меня семья из 5 человек, не помещались, трое детей. Хоть и пытались экономить. Нам был тариф на все по 90 копеек, но не знаю, есть ли сейчас.
Пффф 100%• 15 января 2021
Ответ дляЗаместитель автора
Когда с мужем жили без детей, помещались в 100. Но то было очень давно. Я ж и пишу, что времена поменялись, гаджеты, бойлера, микроволновки, стиралка.. И что, в 100 все поместится?
Усатая полосатая• 15 января 2021
Ответ дляКоко На Страже
а электроотопление не такое популярное, никто опу рвать не будет
Я тоже в ужасе.
Город не газифицирован.
Многие отапливаются электричеством.
Обычно у нас максимум 3000 грн в самый холодный месяц было, а теперь что? 6000 грн ?
До сих пор не могу поверить в это
Город не газифицирован.
Многие отапливаются электричеством.
До сих пор не могу поверить в это