ГейТуда• 16 января 2021
Смотрю французские фильмы, там женщины привлекательны в любом возрасте
Как то на возраст не обращают внимание. Почему у нас не так? Да и в общем иностранцы строят семьи в любом возрасте, а у нас такое редко. Как думаете в чем причина? Глубинная?
Лукава_Кiшка• 16 января 2021
Ответ дляГейТуда
А как изменить наше общество? Или оно уже меняется, а я не вижу?)
ну от навіть і на цьому форумі видно, що міняється. все менше жінок згодні, що ранні діти це добре. все менше жінок згодні, що повинні займатися дітьми тільки жінки. уже навіть пишуть, що папашок бачили на батьківських зборах. уже навіть пишуть, що самадуравіновата не проходить. уже деякі додумалися, що свої гроші - це класно. що заносити всім хвости на поворотах не потрібно.
треба підтримувати жінок у цьому прагненні до свободи і рівноправності, а не затикати їх оцим вічним самадуравинувата і а шо ти сдєлала, шоб он тєбя нє біл??
Аноним Советчик• 16 января 2021
Ответ дляСосулька
А какие вы смотрели? И мне скажите, посмотрю! Уже сама в возрасте матроны

сколько вам лет?
є багато книжок із серії, чому французькі діти не плюються іжею. я одну з них прочитала.
там була написано:
- у француженок завжди є своє життя. вони ні в кому не розчиняються і нікому хвостів не заносять
- у них є своє коло друзів, знайомих, часто круг залицяльників, чоловічої статі (нашим учасницям, які навіть не вірять у дружбу між чоловіком і жінкою, таке і не снилося)
- вони не вважають себе товаром, не носять високі каблуки і нарощені вії
ну і там справді, ставлення до віку зовсім інше. плюс всі займаються спортом, всі, в будь-якому віці, ходять, бігають, катаються на велосипедах, грають в теніс і бадмінтон.
раджу серіал ’10 процентів’, прикольний
там була написано:
раджу серіал ’10 процентів’, прикольний
Забыла что?• 16 января 2021
Ответ дляЛукава_Кiшка
тому що у нас патріархат. у нас жінка - це товар. повинна бути молода, худа, приваблива. старатися сподобатись, ходити на каблуках, витрачатися на свій вигляд. а мужчина у любому вигляді - худий, сутулий, жирний, обрюзглий, старий - уже сам по собі принц. бо в нього гроші.
так а що, навіть на цьому самому форумі вважається, що без сім´ї і без дітей щастя немає. що жінка повинна себе задвигати. що бути прислугою - ок, ну не скрепки ж іти перекладати. що ті, хто працює - лошиці. що ранній шлюб і ранні діти це ок. ну і т.д.
на мене раз напалися, що я сказали слово штани, чіплятися за штани. обскорбіла мужчін!
😭 согласна! У нас женщины-как низкий сорт..Во всем виноваты всегда именно мы, и к любовницам уходят из-за нас(плохо следила за собой,растолстела,не развивалась и тд). Конечно есть страны,где вообще женщины прислуги и на уровне 💩 но грустно что так и не все наравне. Мы ведь все люди, какая разница что у кого между ног..
Ответ дляЗабыла что?
саме так. чоловіки - перший сорт. жінки - другий сорт.
а рівність тільки на словах, а по факту аліменти копійчані, зарплати у чоловіків вищі, жертвувати кар´єрою повинна жінка, на лікарняний з дитиною - жінка, на батьківські зроби жінка і вона ж - разведьонка з прицепом, і як це якийсь посторонній мужик (НМ) повинен чуже отродьє утримувати - самі ж так і пишуть, на цьому самому форумі.
і те, що жінки так одна одну не підтримують - це теж свідчення патріархату. бо кожен хоче приєднатися до сильних, а не до слабких. того жінки і прагнуть чоловіків вигородити, а жінок обвинуватити.
дійсно, у відсталих країнах все ще гірше, наприклад, в Індії. але в розвинутих країнах і в латинській америці чоловіки упадають за жінками, намагаються сподобатись, ходять в качалку і сидять з дітьми.
ГейТуда
• 16 января 2021
Ответ дляВалькірія
там була написано:
раджу серіал ’10 процентів’, прикольний
там була написано:
раджу серіал ’10 процентів’, прикольний
Спасибо!
ДолькиКабана• 16 января 2021
Ответ дляАноним Советчик
...или их отсутствие
Талызина, прелесть какая! Ах, этот голос...
Не любим мы себя, вот в чем причина, ’не можем себе позволить’, ’не считаем достойными’, куча у нас условностей и обязанностей, это правда, что не хватает легкости. И доброты.
Сосулька• 16 января 2021
Ответ дляДолькиКабана
К себе!

Аноним Советчик• 16 января 2021
Ответ дляСосулька
43 а вам?
посмотрите французскую комедию Arlette (1997)- Арлетт, получите массу удовольствия.
Josiane Balasko (главная героиня) играет роль 40-летней официантки (возраст матроны :))), разрушая мифы об особой французской красоте , кто не знает ее национальности, может подумать, что она украинка, почему бы и нет)))?
кстати, этот фильм , отвечает на вопрос автора, о глубинной причине привлекательности женщин ... и не только француженок
Всем приятного вечера
Сосулька• 16 января 2021
Ответ дляАноним Советчик
Всем приятного вечера
😘🍀
ОченьПриятно-Царь• 16 января 2021
Причина в том, что там примерно одинаковое соотношение мужчин и женщин. И женщина любого возраста практически может претендовать на нормального мужчину. А у нас на каждого полупьяного сантехника Васю - по несколько красивых, молодых и с ВО:)) Поэтому мужчины здесь, даже самые серенькие, имеют широкий выбор.
гражданинГрубиян• 16 января 2021
Ответ дляГейТуда
Да , она))
Первый фильм ’ желтоглазые крокодилы’
В этом фильме Эмманюэль Беар в главной роли. С Изабель Юпер можно посмотреть фильм Пианистка, там ещё молоденький Бенуа Мажимель снимался ))