Пропеллер на 6 персон• 16 января 2021
Як навчити котика дерти кігтики об дряпалку, а не об дивани
Порадьте, бо я уже виснажена.
Дряпалки не цікавлять. Цікавить лише диван.
Сьогодні я обробила дивани ефірною олією бергамота (розчиняла у спирті). Що ще можна зробити?
Як можна привчити до дряпалки? У кота є три дряпалки. Його котяче дерево з мотузковими дряпалками. Картонна дряпалка. Мотузкова дряпалка на дощечці. Цікавлять лише дивани(
Кігті постригла. Не допомогло. До дряпалок водимо, іграшками граємося коло них. Пробуємо іграшкою, щоб встав, витягнув лапки. Може раз випадково дряпне і йде до дивану.
__
Чи працюють різні пшикалки з феромонами? Чим можна побризкати на дряпалку, щоб привабити кота до неї? Чи не зашкодить валеріана коту?
__
Разумная Губка• 16 января 2021
У меня так и не научился((
Диван больше нравится( хана уже бильцам ищ кожзама).Кошачья мята не помогла, которой рекомендуют завлекать кота...
Не будь КакСвета• 16 января 2021
Ніяк) 8 років борюся і вчу
що тільки не купляли їй не цікаво,а диван в самий раз
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Ответ дляРазумная Губка
У меня так и не научился((
Нашому теж котяча м´ята не допомогла. Може тому що сушена була?
Теж думала, посиплю і матиму спокіій. Ага(
Разумная Губка• 16 января 2021
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Я в спрее немецкую покупала.
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Я ще планую купити на барахолці крісло, зняти з нього сидіння і прикріпити на двері. Це моя остання надія. Раптом йому треба таку тканину як на диванах. Тому хочу чимось те сидіння покропити, щоб хоч якось зацікавити кота.
Якщо бергамот не відлякає, то ще буду клеїти двосторонній скотч. Фольга мого не лякає(
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Ответ дляInogda
да! бумажную когтеточку купите, автор)
есть разные, недорогие и простых форм. Главное - бумажная. Котики вам спасибо скажут.
Наша в виде досточки такую дерет с удовольствием, меняем как источит
Є картонна.
Оловянный_Прагматик• 16 января 2021
Знаю, что оббивают специально то место, где дерет кот ( диван) спец.тканью для диванов . Спрошу фото у кумы, как они сделали.
Разумная Губка• 16 января 2021
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Купите тогда просто ткань мебельную .Зачем кресло старое?
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Ответ дляОловянный_Прагматик
Дякую. Буду вдячна.
Я теж про таке думала, поки не можу лиш придумати як закріпити. Я пробувала канцелярськими кнопками, вони не дуже добре спрацювали.
Samostoyatelnaya• 16 января 2021
Я купила моток жгута, обвернула ніжку кухонного стола і там когтіща точаться. Ставила кота на задні лапки і передніми дерла, щоб дійшло)
Слоник-тоник• 16 января 2021
Ответ дляНе будь КакСвета
Ніяк) 8 років борюся і вчу
Коты, они такие, своенравные.
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Ответ дляРазумная Губка
Тому що там крім тканини ще є підложка і все натягнуто-закріплено. Я так не зроблю.
тканини оббивочної в мене дома - завались. Я не маю підложки і не вмію оббивати. Тобто, проблема натягнути тканину і закріпити так, щоб це було більш менш прийнятно. Я закріпляла скобами з оббивочного пістолета - не дуже тримається. Напевне тому, що треба кріпити до дощечки, а не до існуючого дивану, який не я робила і не знаю де там що.
Samostoyatelnaya• 16 января 2021
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ще як варіант, обшийте кусок ДСП і прикріпіть десь - може зайде
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
Я теж так обила. Не дійшло. А сьогодні ще й прочитала, що це неправильний спосіб. Який відлякує кота від предмету моїх поведінкових мрій
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
Так, планую це зробити. Може зайде. Остання надія
Samostoyatelnaya• 16 января 2021
Ответ дляПропеллер на 6 персон
У нас один раз підійшов до дивану, я спіймала на гарячому, і зробила йому лекцію, довгу і нудну. Реально дійшло, вони ж розуміють слова. Потім завела на кухню, показала, і сказала, де можна. Спробуйте, ну гірше не буде)
Гигиенишвили• 16 января 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
И я так свою кошку ставила, показывала, дошло
Амели на мели• 16 января 2021
Ответ дляПопижёновна
такую купите ,они любят очень .
У меня один обожает ее,второй продолжает точить стулья,но вещь прикольная,она из гофрокартона и как лежанка сразу используется котом
Samostoyatelnaya• 16 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
Та коти розумні, чомусь всі думають, що тупі) Всьому можна навчити. У мене привчений, поки я не встала, він жрать не хоче. А то в 5 ранку жопою на голову сідав, типу вставай давай)
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Та дівчата. Ставила. І лапками її перебирала. І іграшкою махала над тією дряпалкою. Іграшку закріплювала. Стрічки зав´язувала (бо моя любить стрічки тягати). Нуль результату.
Мятою посипала ще.
Тепер от думаю над валеріанкою. Але прочитала, що це більше як наркотик і коти странні потім - не дуже то і хочу. І ще у сусідів піду гілку жиломості вріжу. Я вже на все готова!
Мятою посипала ще.
Гигиенишвили• 16 января 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
И моя с едой приучена. А то котенком еще орала на всю квартиру. Но я ее приучила, что пока я сплю еды не будет.
Samostoyatelnaya• 16 января 2021
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Мятою посипала ще.
Попробуйте поговорити - вони реально розумні!
Samostoyatelnaya• 16 января 2021
Ответ дляГигиенишвили
О, дааа. Я ще відучила стрибати на мене з розгоном - пару разів думала, що коні двину, це як плита бетонна упала
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Рішення мого чоловіка - геніальне. У нас секційні дивани і він так меланхолійно. Як треба - секції поміняємо місцями і видно не буде!
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
Як відівчили?
Samostoyatelnaya• 16 января 2021
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Як відівчили?
(матюк на Б), ще раз так зробиш, я тобі голову відкушу. В мене реально всі слова розуміє)
Пропеллер на 6 персон
• 16 января 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya