З'ясуйте,зміст яких понять розкривають запропоновані визначення :1).підпис,що підтверджує факт ознайомлення посадовоі особи з документом;внутрішнє узгодження документа 2)Помітка яка вказує на особливий спосіб пересилання ділової кореспонденції 3) письмова вказівка керівника виконавцю про характер и термін виконання документа. Девочки,очень надо!ЗА ПРАИЛЬНЫЕ ОТВЕТЫ ПОПОЛНЮ СЧЕТ НА ТЕЛЕФОН НА 50 грн
Девочки, все правильно:
1 - точно ’виза’
2-особливий спосіб пересилання ділової кореспонденції - ’інформація з обмеженним доступом’, ’для службового користування’ - это пометка действительно ’гриф’, у нас на работе если что-то секретное приносят, еще с дверей секретарь кричит - ’вам документ с грифом’дск’
3- резолюция
1 - точно ’виза’
3- резолюция
Ответ дляylyudmila
Девочки, все правильно:
1 - точно ’виза’
3- резолюция
1 - точно ’виза’
3- резолюция
Завтра дочка сдает экзамен,если ответы правильные я Вам пополню счет.с ув.Снежана
Спасибо Всем!Для девочки которая полностью дала ответы на вопросы я ответ написала.