Кастрюлька• 07 февраля 2021
Як на довго може суддя перенести цивільну справу?
Судимось з страховою, справу мали розглядати 22 грудня 2020р, але відмінили у зв´язку з затягненням по часу попередньої справи... і на цьому затихло...
Зателефонувала в суд, секретар сказав чекайте вам прийде повістка або моніторте на сайті...
Кастрюлька
• 07 февраля 2021
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Все зависит от загруженности судьи
Це залежить від загрузки? Я думала якись порядок ....
Форс мажор• 07 февраля 2021
Такие дела могут и на год переносить. Они не спешные.
А в судах сейчас завал, посокращали штат.
У меня было дело по выписке из квартиры, так год ждала заседания.