Рожайтретьего• 14 февраля 2021

Атопічний дерматит.

Здала аналізи , ось така картина. Цікавить перший результат зверху. Після звернення до лікаря нічого нового не назначено. Зуд такий,що сил немає.можливо хтось має ще рішення.. дякую 😥
Этожзвяздаяегообожаю• 14 февраля 2021
У вас якась алергія , а не АД
Ручки-Крючки• 14 февраля 2021
Він у вас тільки тепер з´явився?
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
У вас якась алергія , а не АД
У мене страшні рани та зуд.ні мазі ні таблетки не допомагають
Вечный двигатель• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
Элоком? Элидел?
Этожзвяздаяегообожаю• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
При атопічному дерматиті абсолютно нормальні аналізи , у вас якась інша причина
Меня не звали• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
Гормональные пробовали?
Мальчун-задирун• 14 февраля 2021
У Вас аллергия, а не АД. Нужен аллерголог и поиск аллергена, а не мази
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляВечный двигатель
Элоком? Элидел?
Вже всі мазі були. Мені зуд би снять.таблетки не допомагають
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляМеня не звали
Гормональные пробовали?
Да.ікапалася
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляМальчун-задирун
Може бути на воду? Переїхала в квартиру і ось таке...
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
От імене смущає,
Мальчун-задирун• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
Я не знаю
Вечный двигатель• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
Так зуд чтоб снять надо мазь или крем. Пищевой дневник, анализы на аллергены зимой и вне обострения, плюс после каждого душа эмолент. Минимум 2 раза в день. По часу под душем не стоять, мочалкой не тереться. И обязательно увлажнитель и одежда из натуральных материалов. Это если у вас точно атомических дерматит, а не другое заболевание кожи.
Натик Натик...• 14 февраля 2021
АСТ, АЛТ в норме?
Хлопаю ресницами• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
Цетрин приймали?

В мене хронічна екзема (генетична, від прабабусі передається всім поколінням, тільки у різних місцях і формах).
Вже є великий досвід з подібною проблемою. Віднесіться серйозно. Чим більше запустити - тим ’глибша’ стадія - важче лікується! Слова лікарів)

1. Старатись не нервуватись, подібні проблеми загострюються від стресів!

2. Пральний порошок замініть на дитячий! Не оминіть цю пораду, дійсно працює!!

3. Виключити з раціону хочаб на 3 дні (щоб побачити результат): усі молочні продукти (особливо молоко), цитрусові та інші фрукти (окрім яблук, груш).

4. Найефективніші мазі для мене:
Елоком, трідерм, локоід ліпокрем.
Дермалекс колись допомагав, зараз ні. Але багато хто його хвалить - можете спробувати!
Хлопаю ресницами• 14 февраля 2021
Чим я спасаюсь. Я в Польщі, але ці мазі на Україні ніби теж продаються!
Юпитерная• 14 февраля 2021
Мне помогает этот крем, снимает зуд и сухость.
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляЮпитерная
Мені ні. Вже все було
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Цетрин приймали?

4. Найефективніші мазі для мене:
Елоком, трідерм, локоід ліпокрем.
Нервую постійно, боне дають жити зверху сусіди. Харчування перешла на дієту.порошок змінила.мазі деякі були.
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляНатик Натик...
АСТ, АЛТ в норме?
Це що?
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляВечный двигатель
Да,за воду знаю. Ємоленти є різні.хватає на час,два.перешла на прості речі, без синтетичних
Хлопаю ресницами• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
Киньте фото
Натик Натик...• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
Це що?
Показатели выше иммуноглобулина. Печень может такое давать
Хлопаю ресницами• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
Звичайно може!
Для купання мега класна штука ойлатум👍
Не дешева, але варта кожної копійки і навіть більше!
Хлопаю ресницами• 14 февраля 2021
👍
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Звичайно може!
Для купання мега класна штука ойлатум👍
В мене є для купання ад. Від , eucerin.не краще точно....
автор Рожайтретьего • 14 февраля 2021
Ответ дляНатик Натик...
Печень сказала норма.здавала проби
Хлопаю ресницами• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
До психолога на консультації, більшість хвороб шкіри - психосоматика (травми, стреси і тд.)
Дорога реабілітація.. якщо можете собі дозволити - варто спробувати. Зазвичай 1 консультація 400-500грн, а треба 1-2/тиждень.
Я не психолог, але вже з кількох Ваших коментарів зрозуміла що Ви ’не хочете вилікуватись’, підсвідомо, звісно. Можливо хтось образив, можливо не звертає належної уваги. Можливо це все ще в дитинстві криється.
Якщо нема фінансів звернутися до спеціаліста, почитайте книги!
Типу Лейла Карнегі ’Как перестать беспокоиться...’ і тп, зараз є сучасніші версії подібної інформації.
Здоров´я Вам🌺
Хлопаю ресницами• 14 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
Я порадила варті уваги засоби.
Дорожча - не значить краща.
Рыжая бестия• 14 февраля 2021
Автор, де саме у вас алергічні зони?