Вишнёвая Леди• 22 февраля 2021
Борщагівка Київ, чому всі хають цей район.????
Часто чую, особливо від приїзджих, що Борщагівка це фу. Коли прошу пояснити чому несуть якусь ахінею. Особливо неадекватні ні разу за все життя там не були, але поносять його. Я народилася і виросла в цьому районі, там живуть мої батьки і хочу сказати що він ні чим не гірший за інші спальні райони. 5 парків, скоросний трамвай, транспорт, купа магазинів і ресторанів. Що з ним не так????? Хочу почути адекватну думку людей які там були, чому вам не подобається Борщагівка
Аноним НаВсеГда• 22 февраля 2021
Ответ дляВбигудях
оу, вы с Троещины? ну вы же не можете не замечать, что это очень стремный район?
Аноним НаВсеГда• 22 февраля 2021
Ответ дляВбигудях
Ну вот сразу видно, что вы с Троещины))) в частности из-за таких людей это и есть стремный район)))
Вбигудях• 22 февраля 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
Милая, на Троещине есть хорошие психиатры.
Вы меня несколько раз обозвали, а я всего лишь указала вам на специфику вашего района. Не переживайте так, попейте таблеточки.
Аноним НаВсеГда• 22 февраля 2021
Ответ дляВбигудях
Вы так хорошо знаете Троещину и врачей ,наверное там живете?
Вишнёвая Леди
• 22 февраля 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дівчата не свараться, не має нічого поганого в Троєщині. Не забувайте кожному своє
Аноним НаВсеГда• 23 февраля 2021
Ответ дляВбигудях
Вы уже вылечились?