Машка-замарашка• 08 марта 2021

чоловік-нехлюйка ,прищелига і гольтіпака(вийшли б заміж за нього ?

Вилами по воде• 08 марта 2021
даже слов таких не знаю))) это ругательства?

Капуста Маша• 08 марта 2021
хто такий прищелига?
Нарисовалось• 08 марта 2021
Прищелига и гольтипака - это что значит?
Там-тарарам• 08 марта 2021
Нехлюйка это как
Заюшка_хозяюшка• 08 марта 2021
За Голохвастого шо ли?
Капуста Маша• 08 марта 2021
Ответ дляНарисовалось
гольтипака це напевне гулящий, бабій
Планшетница• 08 марта 2021
Это диагнозы?
Карпатський грибар• 08 марта 2021
- Мой муж сифилитик и мудозвон.
- Сара, сколько раз тебе повторять: я филателист и нумизмат.
Бойцовская• 08 марта 2021
Розшифруйте. Ми вас не розуміємо.

Нарисовалось• 08 марта 2021
Ответ дляКапуста Маша
гольтипака це напевне гулящий, бабій
Точно
Капец, даже в словаре есть такое слово

ГОЛЬТІПА́КА, ГУЛЬТІПА́КА, и, чол., зневажл.

1. Убога людина; голодранець. — Що се за чоловік, — каже стара.. Такий обірваний та обшарпаний, зовсім гультіпака, а дав тобі таляра! (Олекса Стороженко, I, 1957, 139); Сьогодні вранці так зневажливо розмовляла з ним. Але.. чому зневажливо? Чому? Тому, що гольтіпака він безхатній? (Олександр Ільченко, Козацькому роду.., 1958, 242).

2. Нероба, ледар; гультяй. — Дуже, дуже багато швендяє сюди гольтіпак, що, нічого не вміючи і нічого не знаючи, туди хочуть за добрими людьми (Квітка-Основ´яненко, II, 1956, 248); Дію балади поет [П. Гулак-Артемовський] переніс в умови українського побуту. Пана Твардовського наділено характерними рисами українського багатого козака-гультіпаки, бешкетника (Історія української літератури, I, 1954, 167);
// Уживається як лайливе слово. [Фесько:] Ах ти, підбрехачу! Ах ти, гольтіпако! Та почекай же ти, навчу я тебе, як мому [моєму] чоловікові брехню завдавати! (Іван Франко, IX, 1952, 391).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 120.
Улыбчик• 08 марта 2021
Вовкуватий?
Нарисовалось• 08 марта 2021
А прощелыга вот

ПРОЩЕЛЫ́ГА, -и, м. и ж. Прост. Пройдоха, плут, мошенник. Ведь я не таков, как сосед-прощелыга, Готовый за грош свою душу продать. И. Никитин, Ночлег извозчиков. А что скажешь доброго о пропойце и прощелыге Парабукине? Федин, Первые радости.
Клевотница• 08 марта 2021
Ответ дляВилами по воде
да - это маты
Капуста Маша• 08 марта 2021
Ответ дляНарисовалось
Точно
Капец, даже в словаре есть такое слово

аа зрозуміло...
Капуста Маша• 08 марта 2021
короче автор - не беріть)
Нарисовалось• 08 марта 2021
Ответ дляКапуста Маша
короче автор - не беріть)
А представьте, что сейчас где-то на мужском форуме мужчина автора создает тему:
женщина нехлюйка, гольтипака и прощелыга, женились бы на такой?
Чучело сосны• 08 марта 2021
Нехлюйка - то ви, а чоловік нехлюй.

І звісно, всі ці характеристики контрасні, в одній людині не в’яжуться
vihola• 08 марта 2021
Чомусь капітошку собі уявила в комплексі)
автор Машка-замарашка • 08 марта 2021
Ответ дляКапуста Маша
короче автор - не беріть)
закохалась...так страждаю...він мені котиків букет подарував сьогодні. в лісі нарвав для мене..спеціально.

Капуста Маша• 08 марта 2021
Ответ дляНарисовалось
все можливо
Нарисовалось• 08 марта 2021
Ответ для vihola
Капуста Маша• 08 марта 2021
Ответ дляМашка-замарашка
ви трошки ... того?
ну якщо котики - то тримайтеся) то ваше))
задумчивая мордочка• 08 марта 2021
Ответ дляМашка-замарашка
Для чого? Швиденько промийте свій мозок та тікайте від нього
Регионщица• 08 марта 2021
Ответ дляМашка-замарашка
,, Люблю-куплю, никогда не брошу,, ще не співав?
Регионщица• 08 марта 2021
Ответ длязадумчивая мордочка
Вже пізно. Автор закохалася, і вже й заміж за нього вийшла та дітей народила.
автор Машка-замарашка • 08 марта 2021
Ответ дляРегионщица
він шалений! він-неймрвірний!
автор Машка-замарашка • 08 марта 2021
Ответ дляРегионщица
ні. я чайлд фрі.
Грушки-яблочки• 08 марта 2021
Ответ дляЧучело сосны
Нехлюйка - то ви, а чоловік нехлюй.

чому не не в´яжуться? якраз дуже в´яжуться.
Грушки-яблочки• 08 марта 2021
якщо прощелига це ви маєте на увазі плут, обманщик та мошеннік, то ні. Інше можна виправити. А нутро ні.
Однозначно• 08 марта 2021
Ответ дляКапуста Маша
гольтипака це напевне гулящий, бабій
Та то ж гультіпака, від слова гуляти)))))