Кудесница_с_пургеном• 13 марта 2021

До мене пристає колега. Чоловік сказав, що винна я

Неодноразово на роботі пристає колега. Робить компліменти, запрошує на побачення. Знає, що одружена. Останній раз робили спільне фото(в місцевий блог) з працівниками. Він мене обійняв за 5-точку, хоча всі суто рівно стояли. Я при всіх дала йому ляпку(пощочину). Вийшов скандал.
Вдома розповіла чоловіку. Він запитав чи цей колега ще до когось пристає. Сказала ні.
Чоловік сказав, що значить тоді винна я. І що це було негарно при всіх вмазати чоловіку і опустити його перед колегами. Я в шоці.
А ви що думаєте? Може бути винна жінка, коли пристає чоловік?
ТелаЧьи нежноСти• 13 марта 2021
А вы сами себя не обманываете? Может все-таки давали ему повод?

Ку-кусик• 13 марта 2021
Муж д...к совсем?
Левый Локоть• 13 марта 2021
Виноват муж! К удовлетворенной и самодостаточной женщине не пристают
ТрубоДурочка• 13 марта 2021
Ответ дляЛевый Локоть
Как раз такие мужчинам и нравятся
После шести ни-ни• 13 марта 2021
потому что нормальная жена при первых поползновениях сразу же говорит мужу и хмыря тоже предупреждает, о том что от мужа секретов нет
Алиса в стране Советчица• 13 марта 2021
Ответ дляЛевый Локоть
А к кому пристают? К тому кто никому не нужен))
Алиса в стране Советчица• 13 марта 2021
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну вот автор и сказала и оказалась виноватой
автор Кудесница_с_пургеном • 13 марта 2021
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Який привід? Він запрошував на побачення. Я відмовляла, казала чоловік є, що його люблю і у нас все добре. По робочим моментам звичайно спілкувались нормально і адекватно. Хамити не хамила.
Борисфенка• 13 марта 2021
А як він зреагував після ляпаса? Знову приставав?

Алиса в стране Советчица• 13 марта 2021
Автор ваш муж дурак,из солидарности с неизвестным мужиком готов крайней жену выставить.
После шести ни-ни• 13 марта 2021
Ответ дляАлиса в стране Советчица
нет, автор рассказала когда хмырь распустил руки, а надо было ставить его на место когда он распустил только язык
тогдалия• 13 марта 2021
реакция мужа как у труса..нормальный мужчина сумеет постоять за свою женщину, а ваш самоустранился...
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну так чоловік знав і раніше, що він мене на побачення запрошував. Не було це секретом.
Просто каралева• 13 марта 2021
Мені в фейсбук, під моїми ’кулінарними шедеврами’ написав друг чоловіка, про те чи мій чоловік любить такі тістечка.
Я відписала, що так.
Розказала чоловіку і він приревнував.
Подзвонив другу і сказав, що я заміжня і фліртувати зі мною не треба.
А Ваш чоловік якось дивно себе повів.
Мій би в такій ситуації колезі пояснив би як себе треба поводити.
Алиса в стране Советчица• 13 марта 2021
Ответ дляПосле шести ни-ни
Серьезно? То есть чувак мне сделал комплимент и я бегом к мужу? Типа похвастаться? Для меня это так со стороны выглядит
Ответ дляБорисфенка
Не приставав. Театрально при всіх вийшов, за ним пішов ще один чоловік з відділу. Ніхто ту руку не помітив його на мені. Не зрозуміли в чому проблема і чого я так вчинила.
Алиса в стране Советчица• 13 марта 2021
Ответ дляПросто каралева
Я відписала, що так.
Розказала чоловіку і він приревнував.
А Ваш чоловік якось дивно себе повів.
Ну ваш тоже с приветом))
После шести ни-ни• 13 марта 2021
Ответ дляКудесница_с_пургеном
и как вы ему об этом сообщали?
я бы к примеру сразу перезвонила в присутствии хмыря и сказала’ Дорогой, у меня для тебя новость, ФИО пригласил меня на свидание’
Борисфенка• 13 марта 2021
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так треба було озвучити причину.
Чудак розважається. А ви занадто м´яка і мовчазна.

Просто каралева• 13 марта 2021
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ну ваш тоже с приветом))
Нет, просто его друг иногда проявлял мне знаки внимания ещё до замужества. Потом когда мы встречались в компании делал какие то намёки, но муж всегда это присекал.
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Мені теж так здалось. Я розказала ситуацію. Він мене одразу вичитав, що ти влаштовуєш скандал при всіх, опускаєш людину при його колегах, це негарно.
Я кажу, а гарно те, що він собі дозволяє. Чоловік мені сказав, а чогось я не чую, щоб твій колега був ловеласом і до всіх ліз, чого до Маріни, Каті, Наташі і інших колег, що заміжні він не лізе, а до тебе і побачення пропонує, і руки розпускає. То може не в ньому, а в тобі проблема. Я ще той день одягала червону блузу з манго. Він і за блузу почав. Що там завеликий виріз, для всіх це і так зрозуміло.. блуза то була з брюками суто..
Женщинас• 13 марта 2021
Ответ дляПросто каралева
Я відписала, що так.
Розказала чоловіку і він приревнував.
А Ваш чоловік якось дивно себе повів.
Спросить про пирожные - это флирт?
Что-то я совсем отстала от жизни
Ответ длятогдалия
Да, мені теж це образливо. Я ще після тієї ситуації цілий день собі місця не знаходила на роботі, всюди косі погляди були.
Просто каралева• 13 марта 2021
Ответ дляЖенщинас
Спросить про пирожные - это флирт?
Что-то я совсем отстала от жизни
Ну как бы мы не общаемся с ним тесно, а тут вдруг заинтересовался моими талантами
Ромашкинная• 13 марта 2021
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А как у вас с мужем в интимном плане?вы получаете удовольствие ?
тогдалия• 13 марта 2021
Ответ дляКудесница_с_пургеном
автор, Вы смелая! знаете свои границы и как смогли, как женщина, их отстояли. В следующий раз коллеге врежьте ему коленкой по яйцам, будет более доходчиво))))) ну а с мужем непонятки..это нехороший звоночек...ссыкло а не мужик..жену гнобить легче простого, а там смотри еще и попрекать будет
Гордая_птичка• 13 марта 2021
Ответ дляПросто каралева
Я відписала, що так.
Розказала чоловіку і він приревнував.
А Ваш чоловік якось дивно себе повів.
Да ваш тоже немного странноват
Мстящий за Зайца• 13 марта 2021
Ответ дляГордая_птичка
Да ваш тоже немного странноват
Не то слово. Читаю и в очередной раз убеждаюсь, насколько все разные и сколько у людей тараканов в голове.
Мстящий за Зайца• 13 марта 2021
Автор, я бы после такого заявления иуда ещё бы и ему вокзала.
Мстящий за Зайца• 13 марта 2021
Сорри. Т9
После такого заявления мужа врезала бы ему тоже*