Бритоножка• 16 марта 2021
Хочу цвет волос на тон светлее. Смывка Эстель
Много лет красила волосы в достаточно тёмный цвет. Сейчас начиталась отзывов про эту смывку.
То есть, хочу смыть, а потом покрасить, возможно в салоне.
Кто пробовал Эстель колор офф? В каком состоянии волосы после смывки?
Майор Медуза• 16 марта 2021
Советую другую, более щадящую и дешевле: Супермаш Деколорант. Я вывела свой черный дома без повреждений волос)
Безберлоги.ру• 16 марта 2021
розкажу свою історію:була завжди фарбована брюнетка. захотіла стати натурального кольору- льону. виводила темний колір не один день в майстра, грошей викинула тьму-тому що це процедура не одного разу, шкіра стала вибілена як пузо в змії.... пофарбувалась у світліший, волосся було таке собі-дуже виснажене.... не дивлячись на догляд і відновлення також засобами естель. в результаті походила так декілька місяців,і повернулась до свого темного кольору-зрозуміла,що так реально гарніше мені.
тому автор,якшо є можливість,приміряйте спочатку на себе світліший тон,може чи перуку якусь чи ще щось....
Бритоножка
• 16 марта 2021
Ответ дляМайор Медуза
Не знала. Действительно дешевле.
Мне только на один тон светлее выйти
Бабулька• 16 марта 2021
Ответ дляБезберлоги.ру
может срелнее что то нужно было))
Безберлоги.ру• 16 марта 2021
Ответ дляБабулька
может срелнее что то нужно было))
от знаєте,як буває...хочу і все! хочу бути натуральною! мене ще й майстер попереджала...каже,шось тебе нагрібає
з 17 чи 18 років була темна,а тут у 25 прикортіло...
ну коли я прийшла до неї,шоб вернутись в темний колір, вона на мене сильно сварилась,і казала,шо більше на поріг своєї перукарні не пустить,якшо таке ще творитиму
з 17 чи 18 років була темна,а тут у 25 прикортіло... ну коли я прийшла до неї,шоб вернутись в темний колір, вона на мене сильно сварилась,і казала,шо більше на поріг своєї перукарні не пустить,якшо таке ще творитиму