Сегодня на диете• 19 марта 2021

20 ОПП подають до 10 днів після реєстрації фоп чи коли виник обєкт (оренда)?

Я відкрила фоп- буду орендувати приміщення
Сьогодні маю подати тей 20 опп, чи не подати
Ми ще договір оренди не підписали - що писати в опп я не знаю, ще не визначились з приміщенням

В тей же час я прочитала шо той 20 опп треба подати протягом 10 днів після реєстрації фоп
Я не розумію....
автор Сегодня на диете • 19 марта 2021
Це саме 10 днів після підписання договору оренди яи 10 днів після реєстрації фоп?
Мотористка• 19 марта 2021
Фопу 13 років, активно працюю 4. 4 опп ще не подавала
автор Сегодня на диете • 19 марта 2021
Ответ дляМотористка
О і штрафів вони не назначають?
А про майнові доходи/список вашої нерухомості подаєте? Щоб вони наразовували податки
Мотористка• 19 марта 2021
Ответ дляСегодня на диете
О і штрафів вони не назначають?
Не подавала ще. А потрібно? Нерухомості кілька одиниць.
автор Сегодня на диете • 19 марта 2021
Ответ дляМотористка
Моя свекруха так подала весь список і тепер постійно платить податки просто з тієї площи шо вона має то за землю то за квартиру, просто тому що вона є
І мені каже описувати своє майно все шоб штрафів не було
Ищу-брожу• 19 марта 2021
От не спиться вам)) вчора ж я відповідала вам на питання)) давайте почнем з початку. Що таке об’єкт оподаткування? Це ваш дохід як ФОП, або майно яке задіяне у роботі ФОП яке буде приносити вам дохід. Більш детально можете прочитати тут http://www.visnuk.com.ua/uk/publication/100006266-... Я не знаю яка буде діяльність вашого ФОП, але якщо у вас немає власного майна яке буде задіяне у діяльності вашого ФОП, то ваша перша 20ОПП буде тільки після підписання договору оренди.
Стеклянная мышь• 19 марта 2021
20 опп подаётся только если вы собственник этого объекта, а вы, как я понимаю, нанимать, арендатор
я Кукарача• 19 марта 2021
Ответ дляСтеклянная мышь
Собственность не важна, важно,что этот объект имеет отношение к получению дохода.
И я бы подавала 2 раза.
1 раз после регистрации ФОПа
2ой раз после изменений, т.е. подписания договора аренды.