Партизанка• 23 марта 2021
Обувь на широкую ногу
Здравствуйте. Какие есть марки обуви, которые выпускают обувь для широкой ноги? 3000-5000 грн за ботинки, туфли. Всем спасибо за ответы.
Благоуханочка• 23 марта 2021
З мого досвіду, немає конкретних марок. Купила колись Клакс з інсайту з позначкою екстра вайд, тобто екстраширокі, і в підсумку, вони виявилися абсолютно стандартними, і навіть розтягування в майстерні не допомогло. Тому тільки міряти в реальних магазинах. Я взагалі заходжу і оголошую, що куплю все, що налізе. Дуже зрідка мені хоч дещо підходить((