Самый умный• 23 марта 2021

Підкажіть - де зараз замовити зимові комбінезони?

Доброго дня. Дівчата, підкажіть - де зараз є розпродаж зимових курточок/штанів/комбінезонів на дітей?
Хочу прикупити на наступний сезон для діток (5р. та 11р.) Дякую!
годовасик• 23 марта 2021
Рано ещё. Летом смотрите заграницей.
автор Самый умный • 23 марта 2021
Ответ длягодовасик
Рано ещё. Летом смотрите заграницей.
боюсь, що літом вже буде нова колеція, і ціни будуть вищі. Хотіла з ЛІДЛу замовити, але там розмірів геть чисто нема, які потрібні моїм дітям. От і думаю - де ще? Манго - пусто, Зара - теж.
Жынси_на_флиси• 23 марта 2021
У НМ классные штаны и куртки.
автор Самый умный • 23 марта 2021
Ответ дляЖынси_на_флиси
У НМ классные штаны и куртки.
на Вашу думку, в якій державі краще дивитись по цінах - Німеччина, Польща, Англія?
Жынси_на_флиси• 23 марта 2021
Лучше сравнивать цену на конкретную модель. Я раньше на Франции смотрела, сейчас Испанию для себя открыла.
На Германии цены бывают дешевле, но нужно учитывать по каким условиям выкипит посредник, какой у него процент.
Морская свинка• 23 марта 2021
Я покупала на бебибум.фи это магазин в Финляндии, магазин можно смотреть на русском, доставляют напрямую в Украину, покупала рейму, вышло выгодно