Леннон_Жив!• 31 марта 2021
Рекомендований лист (Укрпошта)
Доброго вечора.
Може хто володіє інформацією.
Була відправка листа як пріоритетне рекомендоване.
Чи повертаються такі листи відправнику, якщо лист не був отриманий? Якщо так - то через який термін?
Інформації на сайті пошти не знайшла.
Дякую за відповідь.
Може хто володіє інформацією.
Інформації на сайті пошти не знайшла.
Дякую за відповідь.
Акукарача• 31 марта 2021
Повертається. Спочатку приходить повідомлення що лист не отримано, потім повертається.
КрытыхРынков• 31 марта 2021
Ответ дляАкукарача
это если с уведомлением
Задолбулька• 01 апреля 2021
Відправляємо багато рекомендованих листів по роботі
Зазвичай, листи, за якими не прийшли отиимувачі повертаються через 1 місяць
Причина повернення - через вичерпання терміну зберігання
Майданщица• 01 апреля 2021
Знаю два случая, когда заказные письма исчезали безвозвратно в глубинах Укрпочты. Правда это было года два назад. Теперь пользуюсь Новой Почтой