ОченьПриятно-Царь• 06 апреля 2021
Рав4 американець за 15 тис який рік мені світить?
Чоловік каже що на 15 тис під ключ я можу виграти тільки 12 рік. 13 рік то вже фарт. Я навпроти дивлюсь на 15. Каже буду так без автівки. Потрібно забаганки прикрутити. Хто правий?
Може хтось купляв биток тойоти рав саме. Потрібно щоб не всмерть бита і подушки цілі і колеса. Розсудіть специ мої. Кажу дівчата на форумі 100 відс знають, а він сміється.
Накладная• 06 апреля 2021
У нас 18, по знакомству куплена из Америки за 19 тыс. со всеми услугами и ремонтом.
ОченьПриятно-Царь
• 06 апреля 2021
Ответ дляНакладная
Рік, комплектація пробіг? Дякую. Пошкодження
Доставучая• 06 апреля 2021
Купили неделю назад Кемри 2014 года за 5125
Под ключ нам посчитали 12500 выйдет
Накладная• 06 апреля 2021
Ответ дляОченьПриятно-Царь
полная
27 тыс
погнуто 2 двери и разбита фара
полная
27 тыс
погнуто 2 двери и разбита фара
Айболитная• 06 апреля 2021
В декабре купили Nissan Rogue sport 2017 года. Под ключ обошлась в 16 тыс
ОченьПриятно-Царь
• 06 апреля 2021
Ответ дляРукиМыли?
База, 2014 год, 14-14500$ выйдет, ждём. Тойоты очень дорогие(((
За сколько выиграли?
Булку Дай• 06 апреля 2021
Зайдите на copart или iaai и посчитайте.
Например, авто 6000 уе, аукционный сбор - 600 уе, услуги посредника - 500 уе, доставка - 1200-1500 уе, растаможка (30% + акциз) - 2200 уе, ремонт зависит от повреждений - 1000-4000 уе.
Мы брали 2 аутлендера, 2018 и 2019 год, пробег 5 тыс и 15 тыс миль, цена на аукционе 6400 уе и 4300 уе.
ОченьПриятно-Царь
• 06 апреля 2021
Ответ дляБулку Дай
Какая шикарная цена на аутлендер...
Булку Дай• 06 апреля 2021
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Какая шикарная цена на аутлендер...
Да, второй особенно хорошо получился, но у первого багаче комплектация и он красивее внутри (белый кожанный салон, люк и тд)
Важно не спешить. Мы ’играли’ в день 5-6 машин, установив верхнюю цену. Если есть терпение и удача можно получить очень приятную цену.
дама_из_декрета• 06 апреля 2021
я знаходила 2015 рік в районі 15 тис, але тільки бачила публікації, можливо при детальному опитуванні, ціна могла б змінитися
Секс-Бомба• 06 апреля 2021
Ау, дівчата, стоп, з вчорашнього дня, збір по митниці до вартості авто з аукціону+збір аукціону+1000 у.е це Одеська таможня, а Київська ще більше, тому розмитнення Рав 4, купленого за 7000 тис долларів буде +-3500 долларів!!!
Секс-Бомба• 06 апреля 2021
Ответ дляБулку Дай
От за таких людей, як Ви, я щиро рада, також не розумію тих хто бере, щоб пошвидше!!!Але з вчорашнього дня розмитнення стало значно дорожчим(((
Булку Дай• 06 апреля 2021
Ответ дляСекс-Бомба
Ого, я что-то пропустила? Новые правила на таможне?
Секс-Бомба• 06 апреля 2021
Ответ дляБулку Дай
Від вчора((((Хто не розмитнився, той попав((
Секс-Бомба• 06 апреля 2021
Автор, а Рав 4 15 року, якщо не в максимальній комплектації 15 рік, якщо не грати без мізків, а чекати своє авто, то реально взяти!Але пробіг буде +- 50-60 тис миль!
Булку Дай• 06 апреля 2021
Ответ дляСекс-Бомба
а поделитесь, пожалуйста, ссылкой на детальную информацию?
Секс-Бомба• 06 апреля 2021
Ответ дляБулку Дай
Ось скріни!Ми вчора в програмі рахували розмитнення авто 2017 року об´ємом 2 л, вартістю з аукціону 5500 долларів, розмитнення виходить на 450 долларів дорожче, ніж до цього((
Секс-Бомба• 06 апреля 2021
Ніби не так і дорого, але за ці гроші можна купити 2є дверей на те авто((