Кусман Сиру• вчера в 00:55

День народження і вітання друзів

Все останнім часом так накриває , я не буду навіть перечислять що, бо вас так само. Але, сьогодні у моєї доньки день народження 14 років, і її прийшли привітати дівчатка подружки о 12 ночі, з тортом букетом співами. Донька така щаслива, і я захотіла жити. Подумала про себе : їх майбутнє зараз таке туманне,але вони живуть,посміхаються, вмивають тортами посеред ночі і громко сміються. І всі щасливі в моменті, поруч виє ця гнида( життя реалії
КаРаКаТиЦа• вчера в 00:56
Правильно роблять. Не треба замотуватись в саван і горювати цілодобово
Файна дівка• вчера в 00:57
З іменинницею вас! Нехай її життя буде щасливим та насиченим цікавими подіями, а ці роки війни забудуться як страшний сон.
автор Кусман Сиру • вчера в 00:57
Ответ дляФайна дівка
Дякую 🥰
Я на хвилинку• вчера в 01:14
Ви живете всі в одному жк чи як вони прийшли о півночі?
автор Кусман Сиру • вчера в 01:16
Ответ дляЯ на хвилинку
Зібрались і прийшли не в одному , не всі в одному
Алина-1240• вчера в 01:33
Ото надо каркать.че сразу туманное, может долгое и счастливое
Я матуся, мені можно• вчера в 01:44
Ответ дляКусман Сиру
В 14 лет? У них что, родителей нет?
Забобонний фрукт• вчера в 03:28
Торт в лицо?
Вічний двигун• вчера в 03:34
Вітаю вашу донечку, з днем народження 🥳🥰
Це чудово мати таких друзів.
Бо з віком ось це все нажаль ,у багатьох пропадає. Починають друзі забувати,або згадувати і вітати пізно ввечері.
Мастер Пис• вчера в 06:54
Троляка або діти з неблагополучних сімей?
Дівчатам по 13–14 років і вони самі серед ночі в тривогу бігають по вулицям…..
автор Кусман Сиру • вчера в 07:49
Ответ дляВічний двигун
Це чудово мати таких друзів.
Дякую,😘