Запретный фрукт• 11 апреля 2021

Опішнянський музей кераміки

Дівчатка хто був в Опішні, розкажіть як вам, які емоції? Фото можливо, хочу на вікенд туди поїхати в травні, які ціни скільки вікенд обійдеться, можливо готель порекомендуєте?
Бибер-анонимер• 11 апреля 2021
http://staryj-xutir.com.ua/ мы здесь останавливались, душевно было. Правда мы лет 8 назад ездили. Кушали там же, стоило все очень недорого. Музей интересный, но не прям вау) мы ещё отдельно на мастер класс по гончарству ходили.

Бедная Лиза• 11 апреля 2021
Была а музее раза 3 -4, мне там нравится, территорию расширяют, появляется больше экспонатов. Где остановится не подскажу, но знаю что в Опошне есть люди, которые занимаются зелёным туризмом. Там хатки автентичные на холме, красиво...
автор Запретный фрукт • 11 апреля 2021
Ответ дляБибер-анонимер
Ой і я дуже хочу, те що бачила в інеті по фото, прям ваууу! Сподіваюсь емоції такі самі будуть в реалі, дякую за пораду по готелю
автор Запретный фрукт • 11 апреля 2021
Ответ дляБедная Лиза
Ну зелений туризм то не моє, поки не викупила!))) Дякую за пораду.
Утка_в_тапках• 11 апреля 2021
Музей интересный, нам понравилось. Там ещё то ли школа, то ли колледж по керамике- тоже стоит заехать, весь фасад и территория оч симпатично украшены и оформлены керамикой. В самой Опишне провели день: музей+ школа, фото отличные получаются.
автор Запретный фрукт • 11 апреля 2021
Ответ дляУтка_в_тапках
Ви на скільки днів їздили?
Утка_в_тапках• 11 апреля 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
Ви на скільки днів їздили?
У нас был обширный объезд достопримечательностей по своему маршруту. Именно в Опишню заехали утром к 10, выехали в 5 вечера- нам хватило 1 дня.
автор Запретный фрукт • 11 апреля 2021
Ответ дляУтка_в_тапках
А що там по дорозі ще цікавого, може порадите відвідати? Вистачило і майстер на клас по кераміці за цей час відвідати?
Бедная Лиза• 12 апреля 2021
Вот пару фоток нарыла в телефоне.

автор Запретный фрукт • 12 апреля 2021
Ответ дляБедная Лиза
Вот пару фоток нарыла в телефоне.
Класс, ще більше туди поїхати захотіла.
Утка_в_тапках• 12 апреля 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
МК не відвідували, я по роботі награлась із скульптурою, а решті супутників не хотілось) Але їх хвалять.
У нас був заморочний маршрут Київ-Харків із об´їздом всього, що більш менш по дорозі цікавого. Чесно, навіть не згадаю конкретно, бо то був спецом спланований маршрут 5 років тому. Сіла, забила в гугл- основні цікавинки кожної області по дорозі і від того будувала маршрут. Дивилась старі церкви, парки, музеї.
автор Запретный фрукт • 12 апреля 2021
Ответ дляУтка_в_тапках
Ну я хочу і майстер клас, завжди цікавило як тим кругом крутити))) зараз в українську культуру потягнуло, зрозуміла що нічого про неї не знаю((
Бедная Лиза• 12 апреля 2021
У музея есть страница в fb, ,думаю там море фоток и нужной вам информации.
автор Запретный фрукт • 12 апреля 2021
Ответ дляБедная Лиза
Та я на офіційному сайті була там, звісно бачила все, хотіла поради і особистих вражень! До того ж тут в чаті завжди щось негативне пишуть, а хочеться щоб не ´ все пропало´.
Утка_в_тапках• 12 апреля 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
Музей 100% варто відвідати, він прикольний і фото будуть чудові. Лиш оберіть сонячний день за прогнозом. Я бачила багато етномузеїв- цей явно робили з любов´ю і гарно продумавши.
автор Запретный фрукт • 12 апреля 2021
Ответ дляУтка_в_тапках
Дякую за пораду!!! Обов´язково відвідаю, ще рестік Клопотенка, це в мене завдання на найближчий час.
Флюорография гуся• 12 апреля 2021
Зупинялись в Полтаві, звідти в Опішню їздили.
ДУЖЕ сподобалось, центр кераміки вразив, провели там цілий день до вечора. На місці брали екскурсію-рекомендую, цікаво, значно краще ніж просто подивитись, хоча і просто дивитись вражає.
Брали квитки одразу на декілька локацій- сам центр, галерея в окремому будинку, садиби майстрів-гончарів.
Ще з цікавого в Полтаві рекомендую музей стратегічної авіації-можна всередині в літаках побувати.
Флюорография гуся• 12 апреля 2021
На майстер-класі ліпили рибку і горщик, але крутив круг таки майстер)
автор Запретный фрукт • 12 апреля 2021
Ответ дляБрюлик в стразах
Рибка круть!!! От блін, я саме круг хотіла, але й так підійде, як з´їзду обов´язково фото сюди трохи викладу, без своєї персони звісно

Флюорография гуся• 12 апреля 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
Там дуже привітні працівники, попросіть-то може й дадуть сісти за круг самому покрутити) ми були зранку, перші відвідувачі, нам за це була ще й знижка на квитки здається -10% і на майстер класі ми були самі.
автор Запретный фрукт • 12 апреля 2021
Ответ дляБрюлик в стразах
А ви давно були?
Флюорография гуся• 12 апреля 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
А ви давно були?
В жовтні
автор Запретный фрукт • 12 апреля 2021
Ответ дляБрюлик в стразах
В жовтні
Оо зовсім нещодавно, думала там вже купа людей!!! Загалом скоро поїду))))
O-Yumi• 12 апреля 2021
Классное место, очень понравилось. Обязательно берите экскурсовода! Подробно рассказывала здесь (именно про Опошню прокрутите отчет ближе к концу) https://greenvaliza.co.ua/poltavskie-galushki-i-ve...
автор Запретный фрукт • 12 апреля 2021
Ответ дляO-Yumi
Дякую за пораду!)