В танке• 18 апреля 2021
Красуні, хто в Хургаді, як погода? Море тепле?
Вітряно чи норм?
В танке
• 18 апреля 2021
Ще зорієнтуйте по одежі. Ми літом були 2 раза. То зрозуміло що ніяких кофт і штанів не брали. Зараз на вечір щось потрібно чи тепло по літньому?
Планшетница• 18 апреля 2021
Прилетели неделю назад. Перед отъездом начались ветры. Море теплое - купались.
В танке
• 18 апреля 2021
Ответ дляПланшетница
Та вітер то як повезе. Ми в серпні були то також вітер був страшенний.
В танке
• 18 апреля 2021
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Все закрито
Карантин.
Там на щастя все відкрито. Ми вже перехворіли. Я вже від цього карантина з ума схожу, треба розвіятися. Бо ще до 10 травня сидіти в карантині.
Алиса в стране Советчица• 18 апреля 2021
Ответ дляВ танке
Не розумію, як можна зійти з розуму під час карантину.
Ми не в клітках, все доступно.
В танке
• 18 апреля 2021
Ответ дляПланшетница
Зорієнтуйте по одежі. Куртки хоч не потрібні. Якісь кофтинки на вечір?
Якщо сарафан до підлоги, на вечерю народитися, брати чи замерзну?
В танке
• 18 апреля 2021
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ми не в клітках, все доступно.
У нас в Київській області все закрито. Чоловік дома працює. Діти на дистанційному. Сидять всі троє цілий день на голові. Я тільки те і роблю що посуд мию, їсти готовлю і прибираю.
В танке
• 18 апреля 2021
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ми не в клітках, все доступно.
Хотіли хоч у Трускавець чи в Східницю поїхати погуляти на пару днів. Так там все закрито.
Не умею мерить• 18 апреля 2021
Ответ дляВ танке
Летний гардероб плюс ветровка или кофточка для вечера.
Маша хороша• 18 апреля 2021
С четверга стало очень тепло и менее ветрено, прямо класс уже было. Но мы уехали в пятницу