Стетоскопуло• 27 апреля 2021
Ви їсте курятину з магазину?
Завжди купуємо свинину: м´ясо як м´ясо. Купила філе курки: ніби свіже, без запаху, але його без ножа можна на куски порвати, навіть просто пальцем можна проткнути насквозь...порізала, кинула на сковородку - за пів хвилини вже як готове. Навіть м´ясом важко назвати. Це норма для курячого філе?
Стетоскопуло
• 27 апреля 2021
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Вы не переживаете за здоровье все время свинину есть? А дети?
Я більше переживаю, щоб від такої курки всім все добре було. Від свинини ще нікому погано не було, діти здорові
Лень гуглить• 27 апреля 2021
Ну куриное филе всегда мягкое, а не как свинина. Если у вас филе цыпленка, то тем более.
кнопкодав• 27 апреля 2021
Да покупаю. В квартире кур и коров не ращу, поэтому все покупаю в магазине.
Черпак_для_фантазий• 27 апреля 2021
Ответ дляСтетоскопуло
Покупайте в проверенном месте, в день завоза, в чем проблема? Не в атб конечно. Я ребенка кормлю говядиной, индюшкой, филе курицы. Свинина больше для взрослых.
Нифига_ни_ни• 27 апреля 2021
Куриное мягкое,да...но руками не рвется сырое.То Вы непонятно что купили...
Бибер-анонимер• 27 апреля 2021
купую. в останній час це майже завжди епікур. якщо м´ясо щойно розфасоване, то воно дуже щільне, порвати важко.
по темі: ми декілька років поспіль влітку живемо у Болгарії. там м´ясо, зрозуміло, з супермаркетів. так от по консистенції і якості воно зовсім інше, дійсно готується довше. і після варки, наприклад, воно не так сильно розпадається на волокна, незалежно від часу приготування. смажиться однозначно довше хвилин на 5-7 довше, ніж у нас (добре знаю, бо часто готую його).
кураГАЛЯ• 27 апреля 2021
Я куплю цілу домашню курку.
І філе і все трошки кращої якості. Зразу беру дві або три і по видам фасую
Магазинне філе і так якості не дуже, а ще й лежить хто зна скільки в магазині.
Фенте Фря• 27 апреля 2021
Да, а какой выход?
Я живу в городе.
Вся остальное мясо тоже.
Свинина с говядиной и индейкой ничем не лучше, тоже химия.
Я живу в городе.
Вся остальное мясо тоже.
Баба Яга• 27 апреля 2021
Епікур купую, інші вже навіть і не такі на смак.
Також готуємо домашню курку , але вона не така дієтична як з магазину:)
Ответ дляБаба Яга
Согласна на счёт Эпикур, хорошее мясо. Покупаю упаковку с 3 половинками, весит грамм 700-800. Брала в магазине, где курица на развес, две половинки (одна грудка) завесила на 800 грамм и мясо как пористое ( видно водой нашпиговали)
Гербалайф и Ко• 27 апреля 2021
Ні, курей купую тільки на базарі домашніх. Розумію, що й там вони не зовсім екологічні, але принаймні мають смах і запах курки.
Сладкий лимончик• 27 апреля 2021
ні, не годую магазиним м´ясом дітей. Беру на базарі свинину, вже знаю всіх продавців перекупів, тому беру у нових облич, вже по кольору м´яса і розміру битка розумію чим його годували. Курок домашніх на базарі не зустрічаю, тому взагалі без курятини.
Мамаша в бигудях• 27 апреля 2021
Ответ дляСладкий лимончик
А свинина для детей самое оно, да
Сладкий лимончик• 27 апреля 2021
Ответ дляНе против
А свинина для детей самое оно, да
свинина более безопасна из всех видов мяса.
Бензопирен• 27 апреля 2021
Мы тоже даем детям свинину, первый раз слышу, что нельзя. Не младенцы же.
Обнимашкина• 27 апреля 2021
Я выросла на свинине, другие виды мясо, не так вкусно. И дети мои едят свинину, и курицу. Мясо же термически отработано, что там такого страшного может быть.
к.Буланова• 27 апреля 2021
Ответ дляБибер-анонимер
Эпикур хорошо с маркетингом поработали, но по сути они ничем не отличаются от Нашей Рчбы, ах да, Ряба Косюка, Эпикур - Добкина
Ухтышка_малышка• 27 апреля 2021
Всё мясо покупаю в магазине, рынки мне противны. Вместо филе беру грудину на кости, там мясо плотнее всегда.
Библиотекарь• 27 апреля 2021
Ответ дляБаза_птеродактилей
так курятина филе мягкое мясо, вполне можно руками порвать
Попробуйте домашнее порвать. Удивитесь
База_птеродактилей• 27 апреля 2021
Ответ дляБиблиотекарь
Попробуйте домашнее порвать. Удивитесь
Надо ради эксперимента попробовать
Бибер-анонимер• 27 апреля 2021
Ответ дляк.Буланова
так сталося, що професійно маю справу з більшістю промислових виробників курятини в Україні. крім названої вище, купую ще 2 торгові марки (але вони в мережах майже не присутні). я чудово знаю, хто кому належить і хто чим годує своїх бройлерів і несучок:-). що ж стосуєтся домашньої птиці, то довіряти можна тільки ’першим рукам’ - беспосередньо близьким людям, які вирощують птицю вдома. на продаж, здебільшого годують тими самими кормами, які використовують і продають промислові виробники. тому домашнім продуктам іншим, ніж від єдиної сільської родички, я не довіряю ще більше. якщо не антибіотики в м´ясі, то хвороби:(.
КликОЛЬКА• 27 апреля 2021
Нет, не покупаю по той же причине ,что описала автор, сейчас у нас свое хозяйство
КликОЛЬКА• 27 апреля 2021
Ответ дляБибер-анонимер
Где вы таких находите..может я вам открою тайну, но всех цыплят суточных нужно пропоить антибиотиком по схемам, хоть дома,хоть на производстве, иначе они просто все сдохнут. На производстве используют усилители роста, гормоны, от чего мясо водяное, в домашнем хозяйстве никто эту хрень не использует, по волокнам мяса это и так видно. О каких заболеваниях идёт речь, не понятно?!