бювет_в_обед• сегодня в 06:01
Яка я Не розумна. Ворміл.
Я ще м´яко написала стосовно себе. В мене повно котів вуличних,собак. Також моя робота пов´язана з м´ясом свинини, де я можу з´їсти то шкуру з під сала, то ковбаси вічно роблю і куштую сире м´ясо.... Я вирішила що пора випить Ворміл для профілактики. Разом з ним і вугілля. А ще в мене запор, то я випила на ніч настій з сени.
Короче через до 2 години я не змогла заснути бо я тільки бігала в туалет. А через 2 години прийому, мене почало нудить ще. І я сама викликала 🤮. ... Таких дурних ще потрібно пошукати.... Ще надивилася відео всякі про чістку і т.д🤣
Мой завтрак• сегодня в 06:08
Вам бы к доктору. Вормил вам уже не поможет. Он не действует на тех паразитов, с которыми у вас есть контакт на работе и которыми вы скорее всего заражены. Не затягивайте, есть мнение что паразиты причина онкологии. И соблюдайте технику безопасности при работе с сырым мясом. Это очень опасно.
Чупокабра• сегодня в 06:44
Моя знайома ледь дитину на той світ не відправила через ворміл. Встигли відкачати в лікарні. А інша знайома антигельмінтним препаратом вбила свого собаку, щось наплутала з дозуванням, ревіла потім і досі себе корить за це.
Навіть лікарі виписують антигельмінтне тільки коли підтверджено інвазію, бо це велике навантаження на печінку.
Где тут 0?• сегодня в 07:33
Ворміл вам не допоможе, вам потрібен більш агресивний препарат і не за один прийом. Ідіть до лікаря і обстежуйтесь, їсти сире м´ясо це занадто.
бювет_в_обед
• сегодня в 08:49
Ответ дляЧучело-Мяучело
куштую сире м´ясо???
без комментариев )))
Коли я була підлітком, я ще і сирий рибний фарш вічно хотіла.☠️