Чу Ча• 01 мая 2021
Оушен Плаза, во сколько?
Кто знает точно, во сколько завтра открывается Оушен?
Санта Барбара• 01 мая 2021
’З 1 травня 2021 року ТРЦ Ocean Plaza повністю відновлює свою роботу з дотриманням усіх санітарних і протиепідемічних заходів та обмежень і запрошує на весняний шопінг. Торгова галерея ТРЦ працюватиме у звичному режимі з 10:00 до 22:00, гіпермаркет «Auchan» з 8:00 до 23:00. Також функціонуватимуть фуд-корт, кінотеатр, розважальні заклади та ресторани також з урахуванням санітарних і протиепідемічних заходів та обмежень.’
Подмигашка• 01 мая 2021
послушаю. Меня еще Гуливер интересует, на сайте ничего не вижу. Походу на радостях от окончания локдауна, работать будет в обычном режиме
Чу Ча
• 01 мая 2021
Ответ дляСанта Барбара

Спасибо.!
Санта Барбара• 01 мая 2021
Ответ дляПодмигашка
’Ура, мы дождались! Gulliver снова оживает!
Уже с 1 мая мы открываем свои двери для тебя и возвращаемся к привычному графику: с 10:00 до 22:00. Поэтому, если ты устал от скучного онлайн-шопинга - приходи за покупками в наш ТРЦ! ’
Санта Барбара• 01 мая 2021
Ответ дляПодмигашка
Подмигашка• 01 мая 2021
Ответ дляСанта Барбара
благодарю)