Чтооооооооооо?• 10 мая 2021
JavaScript, кому не важко допоможіть з завданням
Завдання по JavaScript, ніяк не виходить... буду вдячна за підказку
Створіть програму, що виводить на екран перші 55 елементів послідовності 1 6 11 16 21 26 31 …
Чтооооооооооо?
• 10 мая 2021
Ответ длясоветский цирк
Автор, а где учитесь? С 0?
Я заканчивала физ мат, работаю бухгалтером. Вот думаю может попробовать, но не знаю вообще з чего начинать.
Курси тестування (перші пару занаять основи програмування включені,якраз те про що я питала), курсів багато, ціни різні, вибирала по відгуках випускників...
Укуси меня• 10 мая 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
Замітьте, що я зараз вчусь, роблю завдання для курсів, а не вбиваю час ядовитими порадами на форумі))
Ви молодець.
Але гугл не на цьому ресурсі, майте на увазі
советский цирк• 10 мая 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
які саме вибрали і яка там вартість? обіцяють роботу після? Ви з нуля?
Реанимация• 10 мая 2021
Ответ длясоветский цирк
смеетесь какая работа? после курсов, еще нужно хорошо знать английский, не ниже уровня В1-В2

Чтооооооооооо?
• 10 мая 2021
Ответ длясоветский цирк
так, з нуля. Вартість різна може бути в залежності від форми навчання, дистанційна, чи стаціонар, від програм курсу....рекомендувати саме ці курси поки не буду, бо ще не можу зробити висновок)
Пожарник• 10 мая 2021
а почему даже погуглить лень? Элементарщина. Это так не работает, правильно выше писали- вы тогда и долларами делитесь с форумчанками если будете работать
советский цирк• 10 мая 2021
Ответ дляРеанимация

Некоторые курсы с трудоустройством.у меня Pre-Intermediate, как минимум.
советский цирк• 10 мая 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
а чому вибрали саме тестувальника? це ж ніби низько оплачувана спеціальність.
Пуки-куки• 10 мая 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
як вивести перші 55? там потрібнозастосувати break, але куди саме?
Зачем? Через for делайте с шагом 5
Чтооооооооооо?
• 10 мая 2021
Ответ дляПуки-куки
Зачем? Через for делайте с шагом 5
Так і роблю, але виводяться числа до бескінечності, а треба перших 55 ... читаю що потрібно break застосувати, але ніяк не виходить
Чтооооооооооо?
• 10 мая 2021
Ответ длясоветский цирк
Треба з чогось починати )
Чтооооооооооо?
• 10 мая 2021
Дякую тим хто відгукнувся, і всім хто утримався!!)))
Відповідь на питання тут так і не знайшла, зате зрозуміла наскільки оздоблені люди ...
Моя порада- будьте трохи добрішим і буде вам щастя)
Пуки-куки• 10 мая 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
if (i > 55) break; Внутри добавьте
Японский Городовой• 10 мая 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
можно без break)
let n = 0;
for (i = 1; n < 55; i = i + 5, n++){
console.log(i);
}
let n = 0;
for (i = 1; n < 55; i = i + 5, n++){
console.log(i);
}