Рогнеда Карповна• 15 мая 2021
Робота в Канаді та США
Чи реально відкрити робочу візу в ці країни на сезонну роботу? Зустрічаю багато оголошень про пошук працівників на ферми, заводи , різні підприємства . З легальним працевлаштуванням, з правом отримання постійного місця проживання. Пропонується роботі і для сімейної пари.
Дівчата , наскільки це реально ? Який шанс , що відкриють візу. Чи вартує звязуватись із фірмами посередниками ,які пропонують таку роботу ?
Дякую наперед за відповіді .