Птица Говоруша• 17 мая 2021

У кого есть депозит в банке?

никогда дела с депозитами не имела...вот подсобирала денег, и думаю ставить 80тыс грн на депозит или нет? и что будет выходить по процентам, сколько прибыли в месяц будет если ставить на год?
Научительница• 17 мая 2021
в привате есть калькулятор. прибыль - копейки

Та никада в жизни• 17 мая 2021
По процентам выйдет обнять и плакать
Меряю от единицы• 17 мая 2021
Копейки будут. Сейчас очень маленький процент
автор Птица Говоруша • 17 мая 2021
Ответ дляТа никада в жизни
По процентам выйдет обнять и плакать
понятно, значит не стоит открывать депозит
Идууу--уууу блин• 17 мая 2021
мало. у меня в альфе
ТыЧиНеТЫ• 17 мая 2021
40тыщ на 3месяца=700грн доход
Шиворот Навыворот• 17 мая 2021
Вкладайте гроші в цінні папери, а не на депозит.
ТыЧиНеТЫ• 17 мая 2021
Ответ дляЦыпка
ну это лучше,чем дома под подушкой
Уси-пуськи• 17 мая 2021
Ну у меня депозит, лет пять не меньше....со ста тысяч сейчас всего лишь 450 грн

Но

Раньше суммы были поприличнее

Подставка для припева• 17 мая 2021
будет около 350 грн в месяц.
палка-копалка• 17 мая 2021
Ответ дляШиворот Навыворот
А де їх брати?
ТыЧиНеТЫ• 17 мая 2021
Ответ дляУси-пуськи

Но

Раньше суммы были поприличнее
это что за банк?
Уси-пуськи• 17 мая 2021
Ответ дляТыЧиНеТЫ
это что за банк?
Приват
автор Птица Говоруша • 17 мая 2021
Ответ дляУси-пуськи

Но

Раньше суммы были поприличнее
а если захотите забрать день обратно...то как без проблем можно?
Шиворот Навыворот• 17 мая 2021
Ответ дляпалка-копалка
А де їх брати?
Акції або інвестиції. Читайте профільні форуми.
Уси-пуськи• 17 мая 2021
Ответ дляЦыпка
Да вот забирала в марте второй, 150 было, нормально...
ТыЧиНеТЫ• 17 мая 2021
Ответ дляУси-пуськи
Приват
у меня в пумбе 40тыщ,перекладую каждые 3 месяца,вот за 3 месяца капает 700грн
Звездолётчица• 17 мая 2021
Одна ставит деньги на депозит, другая перекладует...
автор Птица Говоруша • 17 мая 2021
у меня просто страх, что банк что то замутит и я потом не верну свои деньги нормально... будете смеяться, но я такая)

75В• 17 мая 2021
Ответ дляЦыпка
В залежності від депозиту. Якщо забрати достроково, то процент менше. Якщо неможна забрати достроково, то процент більше.
75В• 17 мая 2021
Ответ дляЦыпка
Почттайте про фонд гарантування вкладів. Якщо банк збанкрутіє, то видає гроші фонд через інші банки. І в солідних банках не мутять, ідіть в якийсь пристойний.
автор Птица Говоруша • 17 мая 2021
Ответ для75В
та я бы на год поставила депозит и не забирала.... только после года уже хотела бы забрать... но вот страх какой то перед этими банками
75В• 17 мая 2021
Ответ дляЦыпка
Ну так не несіть, як боїтеся. Ми не боїмося, носимо, все нам повертають.
Гравицапа• 17 мая 2021
В ощаде больше, %
Спелый баклажан• 17 мая 2021
Ответ дляТыЧиНеТЫ
40тыщ на 3месяца=700грн доход
700-400(за снятие)=300
75В• 17 мая 2021
Ответ дляГравицапа
В ощаде больше, %
Але там відкрити депозит ще ті нерви...відкрийте одну карточку, а повертайте на іншу, другу відкривайте. Якщо чесно, така морока, за такий стрес можна і на менший відсоток погодитися.
Пенек Возмездия• 17 мая 2021
Ответ для75В
Це все теорія. Успішні банки в один день можуть виявитися на дні. Колись був Надра, бюджетників активно обслуговував, нічого не віщувало проблем. А коли почалися проблеми, банк не банкрутує, відповідно фонд гарантування нічого не виплачує, але й банк грошей не віддає. Отак просто не віддає і все. Аж через кілька років людям повернули доларовий депозит у гривнях по старому курсу! і не готівкою!, а на карту, з якої зняти не можна було, а тільки розрахуватися, а в той час картою обслуговували дуже мало магазинів! Це щоб сучасники уявляли, як наші банки працюють і особливо не надіялися на фонд гарантування вкладів.
75В• 17 мая 2021
Ответ дляПенек Возмездия
Мені фонд повертав нормально гроші, це не теорія. Не знаю, які нюанси були з Надрами, але мені з дельтабанку повертали готівкою по курсу 26, хоча на той момент в 2015 був курс 21, бо на момент ліквідації був стрибок курсу.
Фокус-Покус• 17 мая 2021
Ответ дляПенек Возмездия
так моїй мамі валютний депозит запропонували отоварити буд.матеріалами в Епіцентрі...
Фокус-Покус• 17 мая 2021
Ответ дляТа никада в жизни
По процентам выйдет обнять и плакать
згодна, але вони не зайві, я маю малкюеньку сумму на депозиті, кожні три сісяці перепідпичую договір, десь близько 2 тис грн, це не суттєво, я за них купую собі сезонне взуття, чи сумочку