АлывердЫ• 17 мая 2021
Лінзи одноденні не знімаю вже 2 доби. Хтось так робив? Шкідливо?
Можу носити тільки одноденні, багаторазового використання жодні не підійшли. Лінзи які носять по тижню чи місяцю не знімаючи ще не пробувала. Одягла свої дейлі аква оптік позавчора, була на дачі, забула про них, зараз приїхала і зрозуміла що повні до доби вже в них. Дискомфорту жодного. І знімати не хочеться, хоч би до вечора, бо окуляри набридли. Капнула в кожне око Візор краплі на всякий випадок, зволожуючі й знімаючі подразнення.
Зараз думаю - може люди так і роблять, їх про кілька днів носять і не паряться?
АлывердЫ
• 17 мая 2021
Ответ дляПрасковична
Я ношу месячного ношения не снимая. Все норм
Треба все таки їх спробувати. Ви коли носите, чимось капаєте очі, наприклад ранком? Чи просто носите?
А якщо косметику з очей знімати наприклад?
Силиконочка• 17 мая 2021
но лучше так не делать все таки, от одного раза ничего не будет, а вот если всегда так делать то могут быть проблемы
АлывердЫ
• 17 мая 2021
Ответ дляПодкустовый выползень
Могут сильно к глазу прилипнуть, потом сложно снять
Тільки що спробувала, рухається наче норм

АлывердЫ
• 17 мая 2021
Ответ дляСиликоночка
👍
Все таки спробую ті, що носяться тривалий час не знімаючи. Очки вже та набридли. Тільки думаю, як макіяж з очей в такому випадку знімати.
Силиконочка• 17 мая 2021
я бы не устраивала такое своим глазам, я ношу те которые на ночь снимать надо и то за 15 лет, проросли сосуды из-за нехватки кислорода. Сейчас стараюсь одевать линзы только на улицу, дома в очках, глаза больше дышат, и не важно что в линзах суперпроницаемость, она все равно ниже, еси б вы были без линз
АлывердЫ
• 17 мая 2021
Ответ дляСиликоночка
Ой, що значить проросли судини?!
Я багаторазові не можу носити в принципі, жодні. Тільки ті що зняв-викинув.
Тому або недешеві одноденки, або окуляри, але в них нагрузка на шию, теж нічого хорошого ((
Силиконочка• 17 мая 2021
Ответ дляАлывердЫ
Ой, що значить проросли судини?!
это когда глазу не хватает кислорода, то проростают сосуды,
почитайте про гипоксию и неоваскуляцию в роговицу
АлывердЫ
• 17 мая 2021
Ответ дляСиликоночка
Дякую, не чула про таке навіть. Іду читать.
Чижик Пижик• 17 мая 2021
А почему не снимаете на ночь? Ну в чем проблема???
Ношу линзы больше 20 лет, на ночь всегда снимаю. Ну разве что в поезде нет.
Глаза должны дышать! Это инородное редко на слизистой.
АлывердЫ
• 17 мая 2021
Ответ дляЧижик Пижик
Ті, що на ніч треба знімати і вранці знову надягати - надто плотні для мого ока. Які не брала, не підходять, в мене вигин очного яблука досить суттєвий, а лінзи багаторазові все таки для міцності повинні бути певної щільності. І жодні багаторазові лінзи на моєму оці тупо не тримаються як слід, носити не можливо.
Тому мені підходять тільки надзвичайно тонкі - одноденки. Не пробувала ті що носять тиждень чи місяць не знімаючи, треба спробувати.
АлывердЫ
• 17 мая 2021
Ответ дляeuhunter
Современные дышащие гидрогелевые (например) линзы комфортно носить в индивидуальном режиме. Я ношу 2 дня, на природе в чистом воздухе даже по 3 без проблем.Утром капаю капли и все. И так уже 20 лет.
Ориентируйтесь на свои ощущения и рекомендации вашего офтальмолога.