МельничукОля• 26 мая 2021

Продавець на фейсбук і, взяла кошти ні товару, ні коштів.

Пані Зоя Омельченко, яка збирає взуття ростовками. Я, в неї не один рік замовляла. А тут поставила бронь, тримала в кінці березня рахунок, оплатила. З того часу ні взуття ні броні. Постійно мовчить, практично не реагувати на повідомлення. Через місяць дала відповідь, що босоніжок немає ставте бронь на щось інше. Я, замовила чоловічі кросівки, так як це останній розмір, вона мала їх зразу викупляти, пройшло 2 тижні знову мовчить. Коли, я на її сторінці написала, що вона аферистка, вона мене автоматично заблокувала. Як можна фейсбук поскаржитися адміністрації.
Ось її силка:
https://www.facebook.com/zoya.omelchenko.9
Грыся• 26 мая 2021
Никак не пожалуетесь.
Фейсбук просто так не заблокирует ее аккаунт.
А Вам будет уроаен. Товар - потом деньги.
автор МельничукОля • 26 мая 2021
Так в неї активна група у вайбері, люди бронхіту. Я, не розумію, як так можна?
meli5a• 26 мая 2021
Автор, очень жаль, что продавец так поступил.
Делайте ее популярной, чтобы от неё уходили люди, может задумается.
prospero• 26 мая 2021
Пишите в группах о мошенниках, типа ШЧС на Фейсбуке
Tix• 26 мая 2021
Ответ дляМельничукОля
Группа может и активная, но там же весь товар или уже продан или его нет . А сроков когда будет тоже нет. Как так можно покупать?
автор МельничукОля • 26 мая 2021
Ответ дляTix
Вона збирається броні і все бронювання у вайбері. А залишки виставляє у групі, щоб до збирати ростовка, я так розумію.
Love_Love_Love_• 26 мая 2021
Зизи. .......🤣зачем что-то покупать у человека с таким именнм, представляю что там в голове😂
Tix• 26 мая 2021
Ответ дляМельничукОля
Судя по вашей переписке она слабо помнит кто и что бронирует, да и не нужна ей эта информация
автор МельничукОля • 26 мая 2021
Ответ дляLove_Love_Love_
Це ніколи, так як її звати Зоя, це я так зрозуміла.
Леска• 26 мая 2021
Ответ дляTix
Скорее всего.
Автор, пишите во всех группах о мошенниках, на своей стр пост и ее тегните
olga_ran• 26 мая 2021
Киберпроиция онлайн. Там есть возможность оставить жалобу , заполняете свои данные, данные продавца, реквизиты которые пополняли, потом после звонка они требуют скрины переписок, чек оплаты и так далее. Мне помогло два раза уже, когда осталась без товара и денег , продавцы сразу вышли на связь и просили удалить жалобу и уже все отправили или возвращают деньги
автор МельничукОля • 26 мая 2021
Ответ дляolga_ran
Дякую, проблема дублікат чеку в приваті взяла, а номер карточки видалила.
olga_ran• 26 мая 2021
Ответ дляМельничукОля
Якщо маєте чек уточніть в банку , що треба взнати реквізити на які по тому чеку скидались кошти. Або наприклад хай хтось зі знайомих кого вона не блокувала напише їй що хоче щось замовити і вона скине номер карти їм для поповнення , тоді будете бачити карту, але невідомо чи у неї ще та сама залишилась. Пробуйте варіанти, бажаю свої кошти повернути)
автор МельничукОля • 26 мая 2021
Ответ дляolga_ran
Дякую