муха в кедах• 29 мая 2021

Реально ли женщине после 40 встретить норм мужчину для серьезных отношений?

Исходные данные: 42, ребенок 10 лет, высшее образование, работаю в госструктуре, рост 170, вес 58, блондинка, грудь, две квартиры, не из Киева.
Бабка-ежика• 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Я знаю, що моряки забезпечені .
І чудово розумію, що нас старості комусь (чужим людям) будуть потрібні лише його гроші, а не він.
Так детям тоже нужно наследство, а не ваши с арческие болячки. Так что тут все равны. Этому хоть будет что отписать за досмотр.

автор муха в кедах • 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Я знаю, що моряки забезпечені .
Согласна! Человек, по-настоящему, нужен только своей семье.
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляПМСница
И что? Они одиноки в личной жизни? Не хотят серьезных отношений?
Є одинокі в особистому життя (розлучені).
Розлучення - з різних причин.
Деякі одинокі роками.
Стосунків може й хочуть, але не настільки, щоб ставити пошуки партнерки на перше місце.
Забыла что?• 29 мая 2021
Ответ дляИграю у края
Мало ли чтобы мужчинам хотелось бы. Женщинам хотелось бы видеть мужчину без бывших жен и детей. И желательно сироту.
Мне нет, для меня это хороший показатель если мужчина не забывает о своем ребенке
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляБабка-ежика
Не порівнюйте догляд з боку рідних (дітей) і чужих людей !!
’Отписать за досмотр’ - доглядати будуть так, щоб довго не прожив )))
Омлетик• 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Розлучення - з різних причин.
Деякі одинокі роками.
Вам уже психологом можно работать
Бабка-ежика• 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Ой, умоляю вас. Сколько историй свои дети и бьют, и травят, и издеваются. И дети, и внуки не лучше. Мужчина, сколько вам лет? Розовые очки уже пора снять.
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляОмлетик
Вам уже психологом можно работать
Працюючи юристом - такого наслухаєшся !!!
автор муха в кедах • 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Абсолютно Реально.
Ваша кандидатура - супер !! - дітей вже не захочете,життєвий досвід є, можна жити і насолоджуватися життям і стосунками, а якщо не зійшлися - розійтися тихо-мирно , без душевних травм і поділу дітей/квартир.
Вот здесь почитала комменты девочек и оказывается у меня не всё так супер: ребенок 10 лет. Значит не найдется норм мужчины, чтобы, например, поддержать моего сына добрым словом и дать правильный мужской совет в нужный момент...

Вредняжка• 29 мая 2021
Ответ дляПМСница
Чтобы такой же, как я)
Так и я такого ищу в Киеве. Мне 34, квартира, хорошая работа, симпатичная, фигура, детей нет. Пишут на сз 40-42. И я не против такой разницы в возрасте. Пока хорошего не нашла. Я в разводе, был еще один жених, но при всех своих + оказался реальным токсом по жизни. Расстались.
Омлетик• 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Да, при бракоразводном процессе второй раз замуж выйти можно)
автор муха в кедах • 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Мені 40+, розлучений (в стосунках, але не не важливо).
Є багато розлучених , НОРМАЛЬНИХ чоловіків 35-45 р.- точно знаю.
Так, у 99% - діти від попереднього шлюбу
Але чоловіки - нормальні: не п’ють, не зловживають нічим (не наркомани, не ігромани,...), житлом та матеріально забезпечені, робота, про дітей дбають,...
Де вони, нормальні, не п´ють, працюють, вільні???
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляБабка-ежика
41+ мені !!!
У мене в оточенні НЕМА нікого, до кого б діти погано ставилися чи хто погано б ставився до дітей !!
А казки про щасливу старість в будинку престарілих чи в з чужою доглядальницею - можливі в США чи Голандії, але точно не в Україні !!
автор муха в кедах • 29 мая 2021
Ответ дляВредняжка
Ну и скажем прямо - мужчины ищут моложе. Мне 34. И все, кто пишет на сз 40-43. Т.е.ровестницу они не хотят. Но и мои одногодки тоже уже женятся на девочках 25-29 лет.
Ну, вот)
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляПМСница
Моїй коханій 41, її сину 12.
Все супер !!
Бабка-ежика• 29 мая 2021
Ответ дляviter33
41+ мені !!!
Заключит договор дарения с пожигенным содержанием, который можно и обжаловать и расторгать.
А у меня кучам знакомых с неблагополучными детьми. Или бабушки в 90 + пережившие своих детей, а внуки не в стране. И нормально их за жильё досматривают чужие люди.
А вам пора уже взрослеть и на стакан воды от детей точно не надеятся.
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляВредняжка
Ви - зовсім інша !!!
Вам дитину треба !
Автору - вже дітей не треба.
Це принципова різниця для чоловіка !!!
автор муха в кедах • 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Розлучення - з різних причин.
Деякі одинокі роками.
Другими словами, живут для себя? А если, к примеру, встретиться им симпатичная женщина, будут хотеть с ней отношений?
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляБабка-ежика
У мене 2 таких знайомих з договорами пожиттєвого утримання (дітей нема і не було)
Якщо для Вас це кращий варіант, ніж спілкуватися з рідними дітьми , внуками - Ваше право
Але тоді у нас різне поняття ’щасливої старості’.
Я по-іншому вихований і по-іншому виховую своїх дітей.

автор муха в кедах • 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Ви - зовсім інша !!!
Вам дитину треба !
Автору - вже дітей не треба.
Це принципова різниця для чоловіка !!!
Мне кажется, мужчинам лучше строить отношения с девушкой без детей. Нет?
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляПМСница
Якщо йому до 35 і своїх дітей нема- то краще молодшу без дітей (щоб ще народити дитину в шлюбі)
Я в 40 шукав лише з дитиною і мого віку - дітей більше не планую.
І знаю таких чоловіків (40+), що теж більше дітей не планують - а вони ж розуміють, що 30-річна без дітей на 99,9% захоче спільних дітей !!
автор муха в кедах • 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Моїй коханій 41, її сину 12.
Все супер !!
Это потому, что Вы любите свою девушку! Значит любите всё, что с ней связано)
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляПМСница
Незалежно від любові - я розумію, що це її дитина і це назавжди !!
І я старший, мені потрібні нормальні дружні стосунки в нашому трикутнику ))
автор муха в кедах • 29 мая 2021
Ответ дляЗабыла что?
Согласна!
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляПМСница
Не все люблю, що з нею пов’язане!!
Я рік ’м’яко тиснув’, щоб вона кинула курити )))
Вредняжка• 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Ви - зовсім інша !!!
Вам дитину треба !
Автору - вже дітей не треба.
Це принципова різниця для чоловіка !!!
Ну так большинство мужчин хотят детей, если не успели им обзавестись. Ищут помоложе, чтоб сразу рожала.
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляВредняжка
Так, якщо чоловік не має дітей - то так, захоче
Для автора такий чоловік - не найкращий варіант !!
Лише з дітьми або такого, що точно не захоче ще дітей !!
Вредняжка• 29 мая 2021
Ответ дляviter33
Тут Ви праві.
Бывает и такое• 29 мая 2021
Я думаю шанс є завжди,правда не великий.
viter33• 29 мая 2021
Ответ дляПМСница
Согласна!
Автор, а що Ви робите, що знайти такого чоловіка?
На з.с. зареєстровані, буваєте, знайомитеся ?
Десь в інших місцях ’масового скупчення чоловіків’ буваєте (спортзал, пробіжка, на роботі,...), знайомитесь ?