Закусенец• 30 мая 2021
Друзі. Скільки емоцій....
Щойно передивилась їхнє повернення. Море емоцій...
Беверлі-Гіллс, Друзі, Район Мелроуз... - ностальгія.
Що зараз подивились щоб були схожі відчуття за 10 і тд років?
Порадьте
Языката Хвеська• 30 мая 2021
Ответ дляГигиенишвили
Ладно Чендлер бухает, Джои вес набрал, дамы с пластикой, но что с Россом, ужасно выглядит
Фиби и Джои самые естественные. У Росса дочка - лапочка прям, у Моники тоже, у Фиби сын выпускник универа, у Джои дочка милая) Приятно, что повзрлслела не только я, но и они)
Гигиенишвили• 30 мая 2021
Ответ дляЯзыката Хвеська
Дженнис самая старая среди них, а выглядит намного лучше.
Лень гуглить• 30 мая 2021
Ответ дляРозавенная
Ну вот реально Как можно так постареть за 17 лет и это с регулярной пластикой ))?
Ну мы не постареем, только они+плюс все остальные люди в мире.
Закусенец
• 30 мая 2021
Ответ дляРозавенная
Ну, на цьому сайті пані, які накачали губи, вкололи міжбровку- вже -20 років . Усі в 40 виглядають на 20. Цим зіркам до наших провінційних косметологів треба...
Автопортрет нурофена• 30 мая 2021
Цей фільм лише для фанатів. Мені дуже сподобалась документалка) Як зустріч випускників, тільки краще. Так, звичайно, вони подорослішали, як всі ми, але виглядають чудово і так приємно було за ними спостерігати.
Автопортрет нурофена• 30 мая 2021
Є багато ’довгограючих’ серіалів, мені до вподоби були ’’Supernatural’’, ’’Big Bang Theory’’ та навіть ’’Відчайдушні домогосподарки’’...
Шукайте масштабні тв-шоу і вперед... Шкода, що український кінематограф в настільки занедбаному стані, що так і не спромігся на якісні проекти.
Отжигающая• 30 мая 2021
Теж сьогодні дивилась, мені сподобалось. Така ностальгія. І звісно постаріли актори, змінились - але це навпаки стимулює дивитись за собою, своїм тілом. Усе це неминуче усіх торкнеться.... Місцями насміялась, місцями хотілось пустити сльозу. Раджу до перегляду
Пупс• 01 июня 2021
Ответ дляГигиенишвили
А мне показалось, что Росс волбще не изменился, в мимике все тот же, как будто и не было всех этих лет. И худой!
Языката Хвеська• 02 июня 2021
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Согласна, как же приятно видеть, что они друг другу рады, продолжают общаться, как они сдружились за время съемок.