Некомильфо• 14 июня 2021
Помогите расставить мебель в детской
Комната вагон, гардеробная на входе никуда не денется, она там по многим причинам. Остается только мебель расставить. К кровати у меня вопросов нет, а вот подвесное кресло на балконе смущает. Там солнце до 13.00. Сидеть на солнце не очень приятно, а зимой от окон от любых все же будет холод. Лично я предлагаю поставить туда туалетный столик и кукольный домик ( и то если он вообще будет, может просто боксы с игрушками).
А в комнате с одной стороны рабочий стол, с другой где радиатор - кресло. Телевизор над трубочкой будет. 15 квадратов без гардеробной, ребёнок маленький.
Советчицы, что скажете?
Элька-Карамелька• 14 июня 2021
В принципі мені подобається ваш варіант. Можливо я б придвинула стіл на місце комода (чи що там таке довге 1,85 м навпроти ліжка), таким чином би дальня частина кімнати була повністю відведена під ігрову зону. Бо зараз по суті немає де дитині грати.
Крісло на балконі залишила б. Зранку ще сонце не активне, а після 13:00 - уже знову можна там грати. Тільки ще б на стінку на балконі повісила простеньку шведську стінку.
Телевізору взагалі в дитячих не місце, імхо.
Некомильфо
• 14 июня 2021
Ответ дляЭлька-Карамелька
Большая шведская стенка со стеной для скалалазанья и горкой есть в соседней детской , у братьев.
Некомильфо
• 14 июня 2021
Думаю зеркало и туалетный столик, точнее полочки для принадлежностей можно разместить и в гардеробной... может и правда оставить как есть
Му ма му ма му• 14 июня 2021
Треба комод якийсь, щоб не бігати в гардеробну по труси, ліфи, піжаму...
Му ма му ма му• 14 июня 2021
Ответ дляНекомильфо
Незручно, треба маленький куточок в кімнаті.
Недавно робила ремонт в кімнаті доньки 8 р.
Некомильфо
• 14 июня 2021
Ответ дляМу ма му ма му
Чому не зручно? Гардеробная ж ведь прям в комнате
Му ма му ма му• 14 июня 2021
Ответ дляНекомильфо
Не помітила) ну тоді норм
Му ма му ма му• 14 июня 2021
Гардеробна - для всієї сім´ї? А відділити ніяк? будете до дитини постійно заходтити за одежею?...
Я_поехала• 14 июня 2021
Хочеться стіл до світла, до вікна. Але в такій кімнаті напевно ви все розтавили , хоча балкон пустує
Некомильфо
• 14 июня 2021
Ответ дляМу ма му ма му
Ее личная, в ее комнате.
Некомильфо
• 14 июня 2021
Ответ дляЯ_поехала
Вот самый главный сейчас вопрос поменять ли местами качелю и стол...
Некомильфо
• 14 июня 2021
Ответ дляМу ма му ма му
Что просила ваша дочь? Много запросов было? Какой цвет выбрала?
Я_поехала• 14 июня 2021
Моїй 11 років, в тому році робили, головне її бажання червону кімнату, це була ще та задачка , а за дверима стоїть хатинка лол, але вже на смітник , бо рік ніхто не грається
Некомильфо
• 14 июня 2021
Ответ дляЯ_поехала
Очень уютно получилось. Так домик так на долго????? Лет до 10 точно никуда не денется?)))
Я_поехала• 14 июня 2021
Ответ дляНекомильфо
Наша просила, ми з чоловіком зробили, а вона майже не гралася. Знаєте аби було, як завжди...
А тепер кажу пішли коханий хоч ми пограємся