ШанельКуКу• 15 июня 2021
В що інвестувати? Земля с/г чи квартира
Є 80 тис.у.є.
Розумію,що це крапля і все ж.
В що ви б інвестували? Квартира однушка в хорошій локації+ремонт/меблі чи землю с/г призначення.З 01.07.21 відкривається ринок землі.Вложити зараз з метою подальшої продажі, наприклад,через років 5 земля точно буде коштувати значно дорожче.
Розумію,що це крапля і все ж.
Результат:
вже голосів:
35 (47.95%)
Квартиру
23 (31.51%)
Подивитися
14 (19.18%)
Землю
1 (1.37%)
Інше
західний_діалект• 15 июня 2021
Земля і на сьогодні не дешева ( в деяких регіонах). На Черкащині 10 т гектар
МЧСница• 15 июня 2021
Ответ длязахідний_діалект
Ого, в Запорожье гектар 2тыс$
ХдеЯсь?• 15 июня 2021
Ответ длязахідний_діалект
Угу, а в мене в дворі 45 тис сотка
ХдеЯсь?• 15 июня 2021
Ответ дляСиреневенькая
80 это приличная сумма . Я бы в квартиру.
А краще в дві
Я в дамках• 15 июня 2021
Ответ длязахідний_діалект
Черниговская область по 2000 долл гектар.
ШанельКуКу
• 15 июня 2021
Ответ дляХдеЯсь?
Угу, а в мене в дворі 45 тис сотка
Ну,це у вас земля комерційного призначення, мабуть
Сиреневенькая• 15 июня 2021
Ответ дляШанельКуКу
Забула дописати ...Квартиру під здачу в оренду
Мы так и поняли)
ХдеЯсь?• 15 июня 2021
Ответ дляШанельКуКу
Ні, я на ній живу
ШанельКуКу
• 15 июня 2021
Ответ дляХдеЯсь?
А краще в дві
На ремонт,меблі і дві квартири в хорошій локації - маловато буде...
ШанельКуКу
• 15 июня 2021
Ответ дляХдеЯсь?
Ні, я на ній живу
А,ну у вас земля під інд.будівництво.
Там інший цінник,ніж с/г призначення
ПироженкА• 16 июня 2021
Ответ дляШанельКуКу
Працюйте...і буде у вас!
вы видно много работаете с юмором беда совсем((
ШанельКуКу
• 16 июня 2021
Ответ дляПироженкА
Це я вам побажання-установеу на удачу написала,щоб мрії здійснювалися!
Стервочка• 16 июня 2021
І там і там ризики. Землю ту ще знайти треба, з квартирами якось простіше. Я б купила на вторинному ринку готові з ремонтами. Щоб не чекати і не вкладатись сильно нові для оренди зовсім невигідно.
ШанельКуКу
• 16 июня 2021
Ответ дляCarin
а что Вы будете с с/х землей делать?
сдавать в аренду фермерам или самой заниматься фермерством?
В оренду
ШанельКуКу
• 16 июня 2021
Ответ дляСтервочка
Як землю так і нормальні квартири шукати треба...
І так - ризик завжди був,є і буде ....у всьому
Ответ дляШанельКуКу
В оренду
понятно, спасибо )
если у Вас есть на примере добросовестный арендатор, то дело неплохое. Мужу остался пай в родительском селе, не заморачиваясь сдаем дальнему родственнику (там, в принципе, все село друг другу родственники
), он переводит нужную сумму иногда даже раньше, чем по договору полагается.
но с квартир, наверное, можно больше поднять, хотя и гембельнее
), он переводит нужную сумму иногда даже раньше, чем по договору полагается. но с квартир, наверное, можно больше поднять, хотя и гембельнее
Да_Я_ТакаЯ_• 16 июня 2021
Знаю много случаев, когда фермеры не платили за аренду земли. Или несём, урожай не удался, или подлые. И ничего им не сделаешь. Кто-то судится третий год.
Лучше квартиру
Стервочка• 16 июня 2021
Ответ дляШанельКуКу
Ну варіантів що врожай градом поб´є значно більше ( сарана з´їсть, засуха, дощі і ТД) ніж що на квартиру літак впаде.
ШанельКуКу
• 16 июня 2021
Ответ дляCarin
понятно, спасибо )
Землю в оренду,щоб не пустувала,поки виросте цінник.Вартість оренди землі звісно нижче вартості оренди квартири.Але якщо розглядати на перспективу,то земля має бути цікавішим варіантом
ШанельКуКу
• 16 июня 2021
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Лучше квартиру
Мафія...Оце так реалії((
КондуктЕр тролейбуса• 16 июня 2021
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Лучше квартиру
А зачем давать землю в аренду до оплаты?
КондуктЕр тролейбуса• 16 июня 2021
Учитывая износ дома/квартиры, я бы лучше в сельхоз вложилась. Ценник на землю растет стабильно, и стоимость ее падает как цены на квартиру.