Федорино Горе• 15 июня 2021
СММ курси і зайнятість
Племінниця хоче піти на такі курси. Сестра от дзвонила, питала мене, що я думаю, бо я хоча б є в інстаграмі і приблизно знаю що це таке). Цікавить дві речі - яка ціна нормальних курсів (може хтось зараз проходить)? І друге - ця робота, типу зайнятість кілька годин в день, але ж щодня...це взагалі без вихідних, ні в гори без інтернету на 2 дні не поїхати, ні хворіти неможна?
Женщинас• 15 июня 2021
По стоимости - от доларов 300.
По занятости - есть приложения для отлоденного постинга - хоть на месяц вперёд распланировала и уехала в тундру....
ТатьянаLissA• 17 июня 2021
Добрий день, я зараз прохожу курси онлайн iнтернет маркетинг
Дуже багато iнформацii i практичних завдань, чат пiдтримки, доступно викладають iнформацiю, лекцii вiд практикiв)