Ще з цiкавого Лікарі м. Сміла Черкаська обл. +3 Дерматолог для ребёнка киев +8 Посоветуйте хирурга по подтяжке груди +12 Рак шийки матки +51 Психіатр підлітку можете когось порадити? +32 Ваші трешові чи незвичні історії про лікарів +20 Записатися до вузькопрофільного лікаря у Київі стало складно, черги, а як у вас? +28 Помогите разобраться со щитовидкой +12 Посоветуйте психиатра и невролога для мамы +11 проктолог Київ +17
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Хочу 2 дитину в 423+473 Що ви думаєте стосовно укр. літератури? Вона спроможна посперечатися: Франц, рос2+372 Что делать? Я растерялась +251 Вы бы развелись по этой причине?4+234 ещё
Сейчас читают! Что делать? Я растерялась +541 Эталон?+461 Хочу 2 дитину в 423+443 .. ми можемо у будь-який час туди приїхати і забрати практично все, що захочемо,+431 Вы бы развелись по этой причине?4+434 Що ви думаєте стосовно укр. літератури? Вона спроможна посперечатися: Франц, рос2+372 Какой идиот придумал овуляцию+341